ЗАБОРОНИТИ НЕ МОЖНА БУДУВАТИ?

Дата публікації: 22.09.2011 12:12
Жодних дій щодо виконання рішення суду Коломийська міська рада не вчинила. Будівництво і далі триває на вул.Театральна, 38 м.Коломиї. Час до часу, коли в полі зору забудовників з’являються камери журналістів, роботи припиняються. Але потім тими самими «бамівськими» темпами тривають… Бо ж час та міська влада сприяють цьому! Тож суд вирішив: «Заборонити, не можна будувати», але рішення влади: «Заборонити не можна, будувати».

РУЙНАЦІЯ ПАМ’ЯТКИ – «ПОДАРУНОК» ДО 770-ЛІТТЯ КОЛОМИЇ

Дата публікації: 05.08.2011 09:51
Не так давно припинилися баталії громади, інтелігенції та журналістів з міською владою щодо збереження казарми на вул. А. Чайковського, як знову знайшлися «доброчинці» з руйнації іншої пам’ятки архітектури.

Тур «український»

Дата публікації: 27.03.2011 11:43

Що може бути краще за подорож, а ще подорож Закарпаттям? Чарівна природа, старовинна архітектура, замки, дегустація у винних погребах, піша прогулянка старими вуличками міст, які насичені історією... Подорожуючи автобусом, можна забути про все і просто через вікно насолоджуватися краєвидами, вести невимушену бесіду з дружиною. Але…


КРАХ ІМПЕРІЇ

Дата публікації: 19.03.2011 19:57

Ці об‘єкти пережили Австро-Угорську імперію, польську, навіть совєтську владу. Казарми не просто пережили, за ними завжди дбайливо доглядали, бо знали, що зруйнувати легше, ніж збудувати, тому і берегли. Не переживуть казарми лише нашу «демократичну українську імперію». Залишилося завалити два музеї, Народний дім, музичну школу і ратушу, а потім можна полегшено сказати: «Та тут Австрія нічого не зробила, її тут узагалі не було!»


Останнє в блогах
Узнай популярные советы и рекомендации по кулинарии на портале 1001 совет