Корисні тварини


Помер восьминог ПаульПомер восьминог Пауль. Той, що передбачав результати футбольних матчів. Йому збираються поставити пам’ятник. Це зайвий раз нагадує, що «молодші брати» наші здатні визначати шляхи людського світу. Якщо серед людей немає пророків, пророками стають восьминоги. Це зайвий раз нагадує про кризу нашого світу. Це не я придумав. Це Ахмадінеджад сказав.

Як би там не було, а з тваринами треба дружити. Тварини, скажімо, можуть неабияк прислужитися у політиці. У 1978 році за допомогою захисного механізму павука було зірвано історичне засідання бірманського парламенту, коли правляча партія намагалася конституційно закріпити свою владу в країні. Якійсь розумний чоловік з лав тогочасної бірманської опозиції (певно предтеча сучасних політтехнологів) приніс до парламентської зали пакет з волосинками тарантула. Як відомо, усе тіло цього небезпечного павука вкрито специфічним «хутром» -- жорсткими волосинками високої щільності – шість мільйонів на квадратний сантиметр павучої поверхні. Це «хутро» -- один із захисних механізмів тарантула. При наближенні ворога павук починає лапками-рискаликами зчесувати з себе ту дрібну волосню. Вона летить на ворога, викликаючи – завдяки специфічній конструкції мікрочасток – сильне подразнення слизової та шкіри. Ворог починає несамовито пчихати і чухатися, забуваючи про павука.

Потрапивши у парламентську залу, павуча волосня викликала епідемію пчихання й чухання серед депутатів. Відчуття, як стверджують, були такими нестерпними, що засідання закрили. Це дало опозиції час для перегрупування та апеляцій в бік західних демократій. Народовладдя було врятоване. З огляду на цей історичний досвід, викликає здивування, що в жодної з вітчизняних політичних сил не стало розуму і фантазії застосувати щось подібне під куполом Верховної Ради.


Кількість переглядів - 663527.10.2010 13:34

Система Orphus Коментарі (1)
01 | 30.10.2010 20:54Купіть восьминога і назвіть його Коцабою. Буде передбачати дерибани майбутнього мера

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах