Монополія як випробування


Японські власники та топ-менеджери енергетичних і інших монопольних компаній (електроенергія, нафта, газ, а зараз, певно, будуть і соціальні мережі, кабельне телебачення…) щороку проходять своєрідний ритуал "покаяння". Вони купляють ефірний час на телебаченні і б’ють поклони та вибачаються перед громадаю за те, що вони волею сліпої долі в цій інкарнації опинилися в ситуації, коли все суспільство платить їм за перероподіл ресурсів, які, як і все в цьому світі, насправді належать не їм, а Йому.

 

Великі гроші на сході це більше ніж на заході «не мета, а засіб». І випробування у вмінні правильно розпорядитися. (Не на себе,  коханих, а на спільноту).

 

Наші ж «західного» типу власники та топ-менеджери вважають, що їх володіння ресурсами і керування фінансовими потоками – «закономірна» плата за те, що нібито вони такі «унікальні, розумні, працьовиті і успішні». (Буває і так, хоча й часто попри це – більш жадібні, хитрі, вперті, авантюрні і заздрісні). І припустити їм складно, що піраміда влади і володінь в їх руках може бути всього лише Його злим жартом і дрібним випробуванням для них, спокушених.

 

…А цікаво було б побачити на ОТБ «Галичина» покаянні ритуали керівників Івано-Франківськгазу, Водоекотехпрому чи Прикарпаттяобленерго…


Кількість переглядів - 501807.03.2011 09:19

Система Orphus Коментарі (7)
Я | 17.03.2011 15:45І що то їм допомогло??? tt5 | 09.03.2011 02:03Ритуал покаяння у словян завжди був театральним і нещирим. Пяний Хмельницький каявся а потім знову творив злодійство, Іван грозний після каяття перед монахами їх усіх вбивав як псів. Нащо нам такі ритуали, якщо вони йдуть всупереч нашій ментальності. Давайте краще проводити ритуали колективної заздрості, коли три тисячі людей стоять на площі і кажуть: "Я ненавиджу Х, бо в нього дороге авто і класний будинок. Я ненавиджу ХХ бо в нього красива жінка" і так далі. Ото буде наше і нам органічне. А нещире каяття лише віддаляє людину від Землі Аміду. Вася | 08.03.2011 08:37І Фірташа давай на Галичину. А. Бубен | 07.03.2011 18:09Да, надо будет покаяться на "Галичине". Дествительно устроили пылесос,качаем бабки с народа. Скажу еще Облгазу и Теплокомунэнерго, может вместе в эфир пойдем. кук | 07.03.2011 18:05привату: та є за що каятися коломойському. По-перше, він не дав роботу тисячам гуцулам, він їх тупо кинув навіть на землі, з капіталізації якої скористався лише він сам. Друге, і не менш важливе: хай покається за своїх шавок і шісток, яких він тут виставив смотрящімі і які обібрали місцеві громади ще раз так, як їхній хазяїн. А дорога була найпотрібніша йому, бо нею йому лохи бабки возять і тішаться, що їхати легше приват | 07.03.2011 13:39З якої радості має Коломойський каятися, він дав роботу тисячам гуцулів, відбулась неймовірна капіталізація землі, дорога до Буковеля стала нормальною yutro | 07.03.2011 12:35А першим нехай покається Коломойський, бо ж він є теперішнім власником покутських горбів і карпатських гір. Залізе на Говерлу і покається. А потім вже решта

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах