Сатанинські "етнічні фестивалі" перетворюють українські села на смітники. Їх треба заборонити


У нас в Україні є багато таких речей, які ззовні виглядають добрими і потрібними, а насправді такими не є. Скоро весна і молодь знов потягнеться туди, куди вказують реклами так званих «фольклорних фестивалів». Тобто, фестивалів, де нібито пануватиме народне українське мистецтво, де музика і співи об’єднюватимуть українських людей в одну громаду. «Це ж корисно нам, це все заради української справи!» - скаже хтось. І я раніше думала так само. Я  раділа, коли бачила веселі зграйки молодих українців у вишиванках з наплічниками, прикрашеними синьо-жовтими і червоно-чорними прапорцями. Проте дійсність виявилася іншою.

Моя братова із села, де донедавна щоліта проводили такий фестиваль. Там творилися такі речі, що сільська громада врешті-решт відмовилася від проведення фестивалю. Збитки були більшими за ті гроші, що люди отримували від квартирантів та оренди. Молодь, що приїздила на фестиваль була українською та синьо-жовтою лише іззовні, а всередині в них не було нічого, що робить українця українцем.

Наркотики і горілка випалили в них всі ознаки національного, а порожнечу заповнило тяжіння до сатанинського святкування. Вони стрибали і видавали безглузді крики під виття і скрегіт «українських» музичних груп, які запозичили свій стиль виконання з наркотичної західної культури минулого століття. Там не було нічого фольклорного, нічого етнічного, нічого, що вело б свій рід від прадавніх джерел Українства. Це була чистісінька і відверта профанація української мови, яку використовували у суміші з матючинням і калічними англійськими та російськими гаслами. Серед тих «музколективів» були, між іншим, і франківські, не хочу називати їх, щоби не робити їм реклами.

А потім, п’яні і обдовбані, ті буцімто «фольклорники»  лізли до сільських дівчат, ображали місцевих людей, а їхні здурілі від горілки і «трави» подружки наголяса бігали берегом річки і верещали як різані свиноматки. Там були не лише українці, але й багато поляків, які показували нашим приклади сатанинської «свободи» і «розкутості». Після фестивалю випас і побережжя нагадували щось середнє поміж смітником і полем бою. Усюди валялись використані презервативи, шприци, пляшки, банки з-під енергетичних напоїв і всюди смерділо сечею та випорожненнями. Люди ще тиждень прибирали після тої оскаженілої орди.

Проти усього цього виступив священик  отець Роман і разом із ним свідомі старші люди з осередку КУНу. Вони заборонили фестиваль і громада їх підтримала. Я вважаю, що українське суспільство повинно чітко, раз і назавжди, відділити корисну справу фестивалів і «співочих полів» від сатанізму. Деякі партії, які називають себе «патріотичними», «націоналістичними», легко і радісно офірують на такі шабаші, думаючи, що цим вони підтримують «модернізацію української культури», підтримують нові сучасні форми самовираження молоді, у які мовляв «вливається український зміст». Але український зміст неможливо загорнути в спотворені форми і кольорові папірці західної («європейської») цивілізації, що вироджується.  

Насправді, тих «патріотів» цинічно використовують явні і приховані сатаніти, які під маркою «народного, національного» протягують на таких фестивалях свою лінію, насправді розкладаючи все справжнє і національне. Між собою сатаніти насміхаються з наших лідерів. Душею вони віддані західним лібералам та окультним силам, ворожим всьому національному. Не дарма Ірина Фаріон вказала, що головний ворог українців – ліберальна ідеологія.

Шановна влада, шановні політики! Коли ви припините за українські гроші рекламувати сатанітів? Коли припините ті шабаші, котрі облудно відбуваються під святими гаслами «відродження народного мистецтва»? Їх треба негайно заборонити. Нам потрібні заходи масового виховання молоді та юнацтва, але ці заходи повинні бути завжди під наглядом зрілих наглядачів, вчителів, які можуть розрізнити зерно від полови. Вони повинні санкціонувати і затверджувати масові заходи, їх сценарії, забороняти виконувати музику та пісні сумнівного неукраїнського змісту. Адже молоді мізки ще не мають тих фільтрів, які мають досвідчені українські поети, письменники, українознавці. Я сама могла б допомогти в цензуруванні та перевірці молодіжних заходів на предмет відповідності моральності та пристойності, притаманній українській традиції.

Я вже писала, що, потураючи лесбіянкам і педерастам, ви самі стаєте педерастами. Може ви й направду є одною з ланок того сатанинського ланцюга, яким скуто Україну?


Кількість переглядів - 1172306.03.2011 19:28

Система Orphus Коментарі (23)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>
Нестор | 09.07.2011 09:59В автора проблеми з психікою)Почитав інші статті просто в шоці) Ісус. | 08.07.2011 21:13Мар'яна, ти гебанута? оло | 02.04.2011 16:45 а чи допоможе це??? напростіше говорити, писати важче, а виконувати посуті не можливо)) аже всі фестивалі грунтуються на пиятиці)) всі це знають)) і змінювати нічого не хочуть, бо так відмиваються гроші)) то навіщо розкидувати бісер перед свиньми?? 01 | 13.03.2011 12:12Тепер їздитиму на етнофестивалі знімати там б...ей. Дякую за підказку! ВанХельсін | 10.03.2011 19:40До попереднього дописувача. Олеже Борисовичу, то ви так кричите? . | 10.03.2011 18:30Ave Satan! Die Jesus, die! Гмиря | 10.03.2011 12:20ЧУВАКИ ВИ НІЧО НЕ РОЗУМІЄТЕ! ЕТНОФЕСТИ ЦЕ ТАКА ЗАМАНУХА ЩОБИ ЛЮДИ НЕ ЗАЙМАЛИСЯ ПОТРІБНИМИ СПРАВАМИ А ВТРАЧАЛИ СИЛИ НЕ ДУРНЮ ТА НАРКОМАНІЮ! ЦЕ ВСЕ СПЛАНОВАНО І ФІНАНСУЄТЬСЯ ОЛІГАРХАМИ! МОЛОДЬ ТАМ РОЗБЕЩУЮТЬ І ВОНА ВЕРТАЄТЬСЯ ДО МІСТА ЗОМБОВАНОРЮ НА АНТИУКРАЇНСЬКІ СПРАВИ! Блоблобло | 10.03.2011 11:39Етнічна форма наркоманії завжди була актуальною. Але в карапатах треба сидіти на мухоморах а не привозити з собою рівнинний канабіс. Треба перекодувати етнофести на мухомори. І запросити марянку. Марянко, тобі сподобаєсі, ботаном буду! дідо | 10.03.2011 01:43Ліда - ти сама повний відстій, дівчинко. Попустися. Ліда | 09.03.2011 10:24Перкалаба - відстій. А Карбідо професійніше. Краще Карбідо:) Пуцер | 09.03.2011 06:06А ну но, сучі діти, всі дружно облишили слухати перкалабу і пемкнулись на Андруховича з Карбідо. Пацієнт | 09.03.2011 02:08Нє, пацани, я собі уявляю "Фестиваль ім.Варців", де одягнена у вишиваанки чесна, правдива і твереза молодь співає щось церковне під проводом отців і старенків кунівців. А потім вони їдять вареники, запивають "поляною квасовою" і йдуть ліпити горщики за трипільськими взірцями. ото буде весело і всі туди ламануть:)))))) байт | 07.03.2011 14:01На этнофестивали ездят одни дебилоиды. Я был на одном в прошлом году. Это полный п...ец! В хате семь приезжих плюс семья - все в лампу бухие, даже дети, поют дикие песни, шморкаются в вышыванки, сцут чуть ли не в окно и так всю ночь. Утром в трусняке ползут к ставку, всё везде облёвано. Дичь там вылазит из всех дырок. Наверное, поэтому и "этно". пыпец2 | 07.03.2011 12:41Дурний приклад заразний. Дєвушка так заздрить популярності Фаріонки, що аж пар йде з одного місця. Проте має рацію що у провінційному середовищі сучасна культура вироджується до примітивних речей. Фольк-роком що лише не виправдовували, яких тільки покручів не рекламували. а все під соусом "народності", мовляв це ж від самої душі йде. от і маємо тепер прикарпатський варіант культурки на сучасний штиб. пеха | 07.03.2011 11:37До Холмса. Так, так, маємо суцільне падіння моралі. Але ж це не є підставою потурати людям, які на аморальності роблять гроші. Jozef | 07.03.2011 09:25Мар"яно.Я тебе люблю,але мушу щось сказати.Недавном
дививсі кіно про псяче серце.Про москалів, жидів,псів
Шарікових,професорів Прєображєнскіх і т.д.Ото був там
такий собі жид Швондєр,же з колєгами при каганці співали з
пісними мармизами якусь революційну муть.Вибач кохана,але
сеся стаття чимось нагадує оту революційну муть."Нє пущать
ще до нічого доброго не привело.І менше слухай братову про
голих дівок же літали по березі Ріки.
Ш.Холмс | 07.03.2011 09:20Тепер так всюди, а не йно на мольодіжних гоцанках. Один мій друг був у Брусилові на Прощену неділю, тіпа останній день нашої споконвічної давньоукраїнської масляниці. Все чин-чином ніби на перший погляд: хоровий колектив, сцена з грубої дошки, гиря, канат, образи. А як трохи смеркло, то вже й кокаїн в блінчиках появився і разврат з Гєною-завгоспом, що має ключі від складу, а якісь дві старі карги шось бадяжили в каструльці просто біля сфени... Срамота пупс | 07.03.2011 01:28Ліді. Бітлів теж мабуть вважали психами, коли вони на початках в піжамах грали. Маряна молодець, підоймає файні теми на поверхню. Проблема втім, шо ми їх однобоко розглядаємо... хотілось почути її думки стосовно коментів.. Ліда | 06.03.2011 22:05До Отруйного зла. Це ще треба подивитись, хто з нас є неписьменним, шановний, тобто отруйний. А які рослини повиростали з тих Ваших іздриків? Малолєтки які пишуть про свої підліткові оргазми? Велика література! Краще читайте чесного Василя Шкляра і зменшуйте свою отруйність. ... | 06.03.2011 22:00Я сподіваюсь, шо у питаннях як перев"язати рану, вставити катетер, винести качку ця пані більше розбирається, ніж в тих різноманітних проблемах, про які вона так наполегливо пише. Мар"яно,кожен має займатись своєю справою.
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Универсальный интернет-магазин. коляска трость легкая. Отзывы о товарах | купить пакеты бровары