Глисти на дискотівці


Сьогодні став свідком діалогу. Добродійка А: «Щось в мене у животі бурчить». Добродійка Б: «То твої глисти там собі роблять дискотівку». Потім обидві добродійки регочуть. Цей тупуватий обмін репліками навів мене на сумні думки щодо теперішньої якості харчових продуктів. З тими харчами, що їх тепер продають у маркетах (бо чесним ім’ям «магазин» ці заклади язик назвати не повернеться) бідній шлунковій фауні залишається хіба що танцювати. За останні кілька тижнів з півдюжини знайомих поскаржилися на отруєння харчами й на проблеми з підшлунковою.

Тенденція означилася ще у 90-их роках, коли на зміну радянським ГОСТам та іншим системам стандартизації і перевірки якості прийшли торгівельний бєзпрєдєл та артільна кустарщина. Тоді нас труїли кольоровими лікерами, спиртом «Ройял» і смердючими спредами. Але за тої «піонерської» доби харчовики-аферисти ще не оволоділи усім технологічним арсеналом підробок. Тепер система отруєння народу працює вже на повну потужність, використовуючи весь спектр можливостей та емульгаторів, смакових добавок, пластифікаторів і розпушувачів, завезених з закордону. Складається враження, що харчі в Україні тепер підробляють тотально, без жодних обмежень і страху перед покаранням. Вже неякісно вироблені емульсовані і пластифіковані товари потім псуються у маркетах, «підновлюються» і продаються людям. Навіть дивно, як наша вітчизняна пліснява може жити і множитись на всіх тих імпортних емульгаторах і фарбниках. Але ж живе і квітне, зараза!

Те, що показують у телепередачах про харчові бренди – вершина айсбергу. Насправді все набагато гірше. Ми споживаємо не пресловуте ГМО, а у повному розумінні цього слова замасковане під харчі неїстівне ГІВНО. Запиваючи його шмурдяком з назвою «коньяк», порошковими винами-пивами та газованими напоями з невблаганно хімічним присмаком.

Мені особисто ситуація здається близькою до катастрофічної. Якість харчів знижується буквально на очах. За кілька останніх місяців відчутно змінився смак давно знайомих продуктів (який і до того був вже далеким від ідеалу). Ковбаси і морожену рибу я практично виключив зі свого раціону. Залишилося тільки три магазини («Каро», «Делікатеси» і «Кухня пані Анни» на Коновальця), де я ще ризикую купувати ковбасні і м’ясні вироби. Смак в більшості сирів відверто (нахабно, щиро) олійний, а не молочний (окрім елітних сирів типу «пармезану» і «донаблю»). Рибні консерви виглядають і смакують так, наче їх навмисно зробили з тухлятини. А люди продовжують тупо купувати все це гівно. Придивляються у маркеті до того харчу, погоджуються, що воно є гівно, забирають це гівно з полиць і йдуть платити до каси гроші. Вдома вони його їстимуть.

Не відаю навіть, як це все прокоментувати. Може це такий масовий мазохістський перформанс? Або змагання на витривалість: «Хто ж з нас виживе?» А може нашим людям насправді подобаються танці глистів у животах?


Кількість переглядів - 709503.03.2011 09:53

Система Orphus Коментарі (10)
Колишній студент | 11.01.2012 15:56Врешті- решт паразити знищать одне одного і настане вселенський спокій у окремо взятому організмі! пан пупець | 06.03.2011 11:32Це все про позавчорашню піцу з сиром. Ми з малою зїли по півпіци і мали від того температуру 39. Сир був з присмаком грибів - певно до того, як його розплавили то була суцільна пліснява. У Франеку кожний третій має пронос, всі сральники у кафешках загиджені. Модератору | 05.03.2011 15:23пропоную попередній коментар разом з айді дописувача відправити до комісії з питань людожерства ООН (копії - Карпачовій, правоохоронним органам і Національній спілці письменників):^))). timemachine | 05.03.2011 08:49Багаті теж плачуть! ;) Зачекайте-но, скоро усе буде по п.
Гербертові Велзові: голодні робітники їстимуть не глистату
ковбасу, я мнякеньких, пухкеньких, зніжених на сонячних
галявинах та відгодованих пампушками з фуа-гра панів
літераторів, держслужбовців, бізнесменів та депутатський
корпус :D
Вася | 04.03.2011 12:53== Залишилося тільки три магазини («Каро», «Делікатеси» і
«Кухня пані Анни» на Коновальця), де я ще ризикую купувати
ковбасні і м’ясні вироби. Смак в більшості сирів відверто
(нахабно, щиро) олійний, а не молочний (окрім елітних
сирів типу «пармезану» і «донаблю»). ==

Єшкіль, ділися бабками! Це відверта реклама
пупс | 03.03.2011 20:45годуйте своїх глистів натуральними продуктами!!! вони - свої, рідні!!! Сальмонела | 03.03.2011 13:51Ви все ще їсте ковбаси? ми йдемо до вас! U2 | 03.03.2011 13:39Єшкіль рекламує "Каро" свого дружбана Боді Чоронописького.:)КУПУЙТЕ КОВБАСУ У КАРО!!!!!!!!!!!! атаман | 03.03.2011 13:06То є в першу чергу питання гідності. Народ, який дозволяє себе годувати лайном, народ, який дозволяє, щоби китайці монополізували ринок вишиванок і сувенірів, народ, що надягає на себе кошлатий секонд і тішиться що за пять гривень купив обноску, то є не народ а те що позначають відомим словом. Яке просто не хочу тут вживати, щоби не тішити ворогів українства. Українці дуже болісно реагують на провокації типу запланованого на 9 травня маршу "Русскага єблінства" у Львові і готові зі зброєю в руці давати відсіч комуно-нацистам, але не здатні побачити повзучого маршу гнилятини і підробленого, що вповзає зусібіч в Україну і отруює її. Такі ми незрящі є люди Світла | 03.03.2011 11:53Володимир Львович пише про земне і буденне??? Вражена :)

А як це можна прокоментувати? Безконтрольність і безкарність! А ще гірше: виробники-такі самі люди як і споживачі, неповажаючи всіх і самих себе травлять продукти.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах