Скільки потрібно людей, щоб підірвати одне погруддя Сталіна?


Ми, українці – дивний народ. Народ, який всім і все пробачає, а ще – мовчить і очікує. Як правило, очікує погіршення ситуації, про що і постійно говорить. Маю на увазі стандартну відповідь на запитання: «Як справи?» - «Аби не гірше».

 

Згадаймо нещодавнє, ще актуальне.

Наприклад, Сталін так намагався з наших предків зробити справжніх комуністів, що виморив Голодом та розстріляв більше 10 мільйонів українців. Або ж Гітлер, який намагався Сталіна перемогти, захопити комуністичний Радянський Союз і встановити на його території націонал-соціалізм. У війні між Сталіним і Гітлером за їхньої безпосередньої чи опосередкованої участі загинуло ще біля 20 мільйонів українців.

 

Втім, ні комунізм, ні нацизм у нашій державі не є забороненими. А комуністи навіть в Верховній Раді сидять і керують... Вдають, що вони за народ вболівають і якісь 3-5 відсотків громадян у це ще й понині вірять. Богу дякувати, що хоч нацистів там (у Раді) немає, вроді…

 

Донині ми не можемо провести люстрацію і тому, як на мене, маємо безперервну посткомуністичну владу, яка передається з покоління в покоління: від їх дідів-большевиків, до батьків-совєтікусів, синів-комсомольців, онуків-піонерів… Владу, яка здатна тільки на те, щоб прагнути відтворити в країні якийсь новий комунізм із капіталістичним обличчям.

 

Вже ж, чому підірвали погруддя Сталіна у Запоріжжі? Передбачити, що з цим так званим пам’ятником мало статися щось негарне – розуму багато не треба і до гадалки не треба йти. Спочатку голову на тому погрудді відпиляли, чим усіх тих, хто не полюбляє сталіно-радянщини, потішили наприкінці складного 2010 року – напередодні не менш складного 2011 року. А таких абсолютна більшість (за соціологічними опитуваннями – 70%). Коли ж голову повернули на місце – то й взагалі підірвали. Тут уже декому стало не до сміху, а особливо після того, як слуги народу, тобто правоохоонці, за вказівкою інших слуг народу, тобто можновладців, почали хапати по всій Україні – від Івана-Франківська до Дніпропетровська – усіх, хто належить до ВО «Тризуб». Мені цікаво, скільки членів товариства «Тризуб» було потрібно, щоб підірвати один пам’ятник Сталіну?

 

Товариство «Тризуб» взяло на себе відповідальність за відбиту голову пам’ятника, але не за вибух. Від вибуху відмовляється і донині. І все, взагалі, починає виглядати, ну, скажімо, як мінімум – по-ідіотськи.

 

Де Запоріжжя, а де Івано-Франківськ? Ще не розумію, навіщо налаштовувати молодь у нас, на Заході саме таким чином, що існуюча влада захищає Сталіна? Не краще б було домовитися із комуністами, щоб вони свого улюбленого ідола десь у закритому приміщенні поставили і там на нього молилися?

 

І чи не нагадує це звичайну провокацію? Чи влада в таких провокаціях зацікавлена?

 

А якщо хтось у себе на подвір’ї пам’ятник Гітлеру встановить? І молодь з лівими поглядами його підірве?

 

 

P.S. Минув лише один день, і влада повідомляє, що у членів івано-франківського «Тризуба» на при обшуку знайшли цілий склад зброї! Отак! Вдома! Начебто немає покинутих хат у селах і схронів в лісах.

 

І тут вже постає питання: а чи не забагато членів «Тризубу» замахнулися на одне погруддя Сталіна? І кому ці іграшки вигідні? І як не крути, а виходить – тільки владі. Бо як ще відвернути увагу громадян України від непопулярних законів, подорожчання всього і всюди?

 

А так – от бігають бандерівці-терористи – ховайтеся!

 

P.S.S. Тут тішить лиш одне. Організація «Тризуб» ім. Степана Бандери ще такої популярності за роки свого існування не мала. А окрім популярності, мене ще й тішить масове зростання членства. Приклад Братів Капранових спонукає людей вступати до «Тризубу».

 

Насамкінець, поліційним органам нинішнього режиму офіційно заявляю, що поки що не належу до тризубівців, інформації про них – не маю, нікого з них – не  знаю, ні з ким з них – не контактую, тому нічого сказати додатково – не можу, а, відповідно, брати у мене покази чи допитувати немає сенсу, бо безглуздо.


Кількість переглядів - 487416.02.2011 07:56

Система Orphus Коментарі (6)
Верона | 01.04.2011 11:44А скільки людей потрібно, щоб підірвати Верховну Раду? Соломон | 25.02.2011 14:58А самому вступити до "Тризубу" В.Вандича "не тішить"? Тільки слова на вітер... Знаючий | 17.02.2011 10:55Напишу про ПОПУСІВ. На кшталт центральних органів державної влади стало модно заводити "дописувачів" у газети, на інтернет-сайти, форуми і в ОДА та навіть РДА. От сидись собі такий крово-сісі і за наші гроші (податки у з/п), і фігарить по сайтах різних людей, які не згодні із ситуацією чи то у державі, чи то у області, чи то у місті або районі. Перше завдання - відбити охоту писати, тобто аби опустилися руки, а другий - заставити власників інтернет-порталів "замислитися": і нафіга то їм такі дописувачі, які ніби-то щось засмічують і від цього їхній ресурс стане менш відвідуваним. Реалії... Хрін | 17.02.2011 10:03До Попуса
Ти чо такий озлоблений? Тобі хтось не дає писати і висловлювати свою думку? Чи ти усьо знаєш і з усім, шо нині є - згоден? Шо ти написав чи шо зробив відкрито, без ніка? Лиш пуркаєш на Романюка та інших?
Попус | 16.02.2011 11:38Цей чоловік вирішив остаточно засмітити "Фіртку" своїми "благобздурами"? Мало вам одного "красавця" Романюка? Jozef | 16.02.2011 10:03Як на депутата Коломийської міськради-супер.Стаття не дуже вже крута,але суть схоплена вірно."Бандерівська армія","вперед за Збруч","Ату їх-червонозадих".А олія, курва вже 34 грн., а гречки-нема, а борошно-зникає.Хто
за це відповість?Дядя Міша Вищиванюк-не чуємо Вашого голосу про "всєобщє" благодєнствіє до 2015 року.То ж Ви
кричали що Віктор Великий через пневматичну гвинтівку змінив маршрут руху літака.Вношу пропозицію-в центрі Станіслава крім яйця спорудити монумент пневматичній гвинтівці з оптичним прицілом, а присвятити це творіння всім хто цькував і гнобив "Тризуб"

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Ремонт металлопластиковых окон в киеве портал киевский портал о ремонте.