РОЖЕВО-ГОЛУБА УКРАЇНА


Мудрі люди кажуть: «Якщо не побачиш, то не зрозумієш». Коли я почула, що Міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадянську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей (ЛГБТ)», то майже пропустила цю новину повз вуха. Ну, подумала, знову в Україні легалізують щось модно-непристойне, занесене до нас з чужих країв, де сонце напікає людям голови сильніше, ніж українцям.

Але через кілька днів побачила на лавах у парку біля драмтеатру зграю молоді і серед них дівчат, які пристрасно цілувалися. Вони це робили так, ніби спеціально демонстрували перехожим, що їхні цілунки є не дружніми, а саме лесбіянськими. Один чоловік, що проходив, зробив їм зауваження, а вони обізвали його «рагулем». І це відбувалося поряд з каплицею, збудованою на честь героїв, що віддали своє життя за Україну. Це видовище довго стояло в мене перед очима і навело мене на сумні роздуми.

Адже основою нації є рід, родина. Без родини нація не може існувати. Родина можлива лише тоді, коли є чоловік, дружина і діти. Але оте ЛГБТ перекреслює родину в істинному, споконвічному розумінні цього слова. Зате багато говорять про «нетрадиційні родини», «одностатеві родини». Це є підміною понять і значень. ЛГБТ не має і не може мати родової повноти, тому що там відсутній продуктивний зміст роду – продовження родового життя у майбутнє, передання генетичного спадку нації новим поколінням українців.

Така підміна понять руйнує опорний елемент нації. І не треба ворогові ані танків, ані окупаційних військ. Треба лише підмінити традиційну родину «елгебетешниками». Людська зграя, яка складається з лесбіянок і інших гомосексуалістів не здатна захищати державу або обстоювати культурні цінності предків. В першу чергу тому, що культурні цінності предків твердо базовані на освяченому Богом коханні та єднанні чоловіка і жінки. Подібно цьому клітини ракової пухлини не можуть функціонувати як нормальні клітини. «Нація», що складається з лесбіянок і гомосексуалістів, це те саме, що людина, повністю складена з ракових клітин.

Тому їх і легалізують. Вони потрібні для здійснення далекосяжних задумів «соціальної інженерії». Вони наче перехідний етап між теперішньою Україною і тою майбутньою, яку заселять чужинці і в якій вже навіть не буде чути української мови. Кажуть, що Івано-Франківськ київські вожді «нетрадиційників» вважають дуже «продвінутим» містом, де дуже активні та сміливі лесбіянки. Що франківських лесбіянок приводять як приклад лесбіянкам з інших обласних центрів.

Я не знаю, так воно чи ні. Я не знаю, хто у Івано-Франківську підтримує рух ЛГБТ, хто фінансує і рекламує цю руйнівну моду. Але я знаю, що ті з наших краян, які заспокоюють себе балачками про те, що Івано-Франківськ, мовляв, «місто релігійне, люди тут вірують в Бога і збоченців не толерують», є безпідставними оптимістами (а мовою збоченців – все тими ж «рагулями»). Все воно вже тут і активно діє. Як та метастаза, що міцно закріпилась на колись здоровому органі. Тільки при владі у нас не хірурги і навіть не лікарі, а безграмотні санітари, яким щонайменше байдуже до здоров’я нації.

Я закликаю нашу місцеву владу, мера, "Свободу", обласну раду, обласну адміністрацію - зверніть на це увагу. В нашому краї потрібно заборонити оце ЛГБТ. Потрібно вичавлювати це з Прикарпаття. Оголосимо нашу область, наше місто - Зоною, вільною від ЛГБТ! Для мене ваша, панове владо, поведінка в цій ситуаціє є тестом і щодо вас. Якщо ви ніяк не відреагуєте на це неподобство - то я і вас буду вважати педерастами (перепрошую).


Кількість переглядів - 2070011.02.2011 18:09

Система Orphus Коментарі (68)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 4 | Наступна> | В кінець>>
сашко | 15.03.2011 23:21файна баба! Олександр | 28.02.2011 18:31ВИ ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ. Я ТЕЖ ВВАЖАЮ, ЯКЩО ВЛАДА ПІДТРИМУЄ ГЕЇВ І ЛІСБІЯНОК ВОНИ Є ГОЛУБИМИ. САМЕ ЧЕРЕЗ ЦЕ Я НЕ ГОЛОСУВАВ НА ВИБОРАХ ЗА "БАТЬКІВЩИНУ". ПРИ ОДНОМУ ПОГЛЯДІ НА ГЕЇВ і ЛЕСБІЯНОК МЕНЕ ВИВЕРТАЄ. ХТО ІЗ ПОЛІТИКІВ ПІДТРИМУЄ ТРАДИЦІЙНУ КУЛЬТУРУ ТІ Є СПРАВЖНІМИ УКРАЇНЦЯМИ. УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ ТРЕБА ВИЧИЩАТИ ВІД ІНФУЗОРІЙ-ТУФЕЛЬОК, БЕЗПЛІДНИХ і ХВОРИХ. olya | 21.02.2011 18:05кожне речення з цієї статті абсолютний брєд. думаю зі всіх вище перерахованих "героїв" авторка найменше адекватна. підміна понять - це схоже її коник і тут не переплюнеш її. схоже у неї просто проблеми з протилежною статтю тому вона і компенсує свою незадоволеність невдалою писаниною. Славко | 21.02.2011 14:44Письменниця, яка працює медсестрою. Я б сказав інакше і правдивіше - медсестра, яка має хоббі писати. Пише хреново, тому працює медсестрою і в ці гімноблоги. По темі підтримую повністю "Настю". Настя | 19.02.2011 23:48Меня гораздо более смущает количество беременностей и
детей-выродков, которые потом рожают таких же уродов. Меня
гораздо более смущает количество таких, как Вы
людей,которые не занимаются своим делом - а это очевидно,
потому что пишете Вы плохо и говорите не всю правду, к
тому же необьективную абсолютно.
Я думаю, что гомосексуальные семьи - это понятное явление,
которое нужно принимать. Я не знаю ни одного плохого
примера гомосексуала, как семьянина, зато каждый день
вижу, как семнадцатилетние блядины пинают ногами своих
маленьких деток за лишнее слово.
лада | 19.02.2011 19:59а ви знаєте, що більшість стабільних пар йдуть в дитячий будинок і всиновлюють тих, в кого не було можливості відчути ласки батьків.
009 | 19.02.2011 18:45ДО ПРАВИЛЬНОГО: Так ти не з Франківська? Ти у селі живеш? У далекому селі, де ще не провели газ... Бідосько... Правильний | 19.02.2011 15:23Ох і розвелося ж дегенератів на нашій землі. Авторці велика повага за запис!

Дегенератам і дегенераткам - сидіть і посмикуйте всі ваші органи тихенько, бо як тільки ви почнете кричати про себе, буде вам біда. Зі свого боку обіцяю, що коли буду у Франківську і побачу котрогось з вас, виродків, відправлю в реанімацію
Letuchka | 19.02.2011 14:08читайте Лесю Українку та Ольгу Кобилянську і поменше ідеалізацій - всяка нетерпимість є продуктом внутрішньої нетерпимості частини самої себе;) Вова | 19.02.2011 11:44Марьяша, ты же четкая телка, чего ты мандражируешь? Найдется тебе правильный свидомый пацан, сделает тебе родыну, и будешь дальше плодить украинские гены, они же гоги, они же гоши, они же жоры. Єва | 19.02.2011 11:21ви хочете знову відновити відсидку за гомосексуалізм як інструмент боротьби з опозицією?!
право на вибір партнерів- це одне з прав людини.
Підарас-ку | 19.02.2011 11:15Саме так, підараси-кулемети - гарант боєздатності держави, усупереч побоюванням авторки. 05 | 19.02.2011 10:25Щось тим п...асам не спиться в суботу зранку. Як встав чоловік у девятій годині так і настрочив шість коментів. Пі...ас-кулемет! Мадам Софа | 19.02.2011 09:50франківських лесбіянок приводять багатим лесбіянкам з інших обласних центрів Оксана Б | 19.02.2011 09:47На полонину приходи в весняний ранок,
Побачиш танці наших ніжних лесбіянок.
Фюрер | 19.02.2011 09:43«Нація», що складається з лесбіянок і гомосексуалістів, це те саме, що людина, повністю складена з ракових клітин.

І ДЕ ТИ БАЧИЛА ТАКУ НАЦІЮ, СКЛАДЕНУ ВИКЛЮЧНО З ЛЕСБІЯНОК І ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ?
Розсудливи | 19.02.2011 09:37Мар'яно, а якби тобі дівка запропонувала полизатися, то ти б пішла? А як ні, то чого боїшся, що всі інші підуть? Іван Франк | 19.02.2011 09:27> франківських лесбіянок приводять як приклад лесбіянкам
> з інших обласних центрів.

І не дивно - Іван Якович Франко дуже гарно писав про лесбіянок у своїй маловідомій поезії "Лісова піська".
Леонідас | 19.02.2011 09:23> Людська зграя, яка складається з лесбіянок і інших
> гомосексуалістів не здатна захищати державу або
> обстоювати культурні цінності предків.

а як же триста бойових педерасів Спарти?
Пан Втикай | 19.02.2011 09:21> Один чоловік, що проходив, зробив їм зауваження,
> а вони обізвали його «рагулем».

а чоловік зробив би зауваження, якби лизалися хлоп і дівка?
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 4 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах