Чи є зараз хтось в Україні, про кого з шаною говорять так, як про Любомира Гузара?


Як повідомив 10 лютого офіційний сайт УГКЦ, Папа Бенедикт XVI прийняв зречення патріарха Любомира з посади глави Української греко-католицької церкви.

"Сьогодні, коли я вже не маю достатньо сил, хочу передати уряд своєму наступникові, який ефективно продовжуватиме цю працю. Бо це не моя праця і я не є ключем. Ключем є Церква, а мета нашої праці - служіння Церкві, і ми стараємося це виконувати доти, доки можемо це робити ефективно", - пояснив своє рішення Блаженніший Любомир.

Блаженніший Любомир очолив УГКЦ десять років тому, після смерті свого попередника на престолі Мирослава Івана (Любачівського). Він став першим Предстоятелем Церкви, обраним спеціальним Синодом Єпископів після виходу Церкви із підпілля та здобуття Україною незалежності.

Не буду деталізувати з якою шаною та повагою я ставлюся до цієї Великої, як на мене, Особистості, духовного провідника, Українця. Хочу навести лише відгук пересічної російськомовної людини, опублікований на одному із веб-сайтів, який, переконаний, найбільш красномовно говорить про роль та діяльність Блаженнішого Любомира Гузара:

«Считаю уход Блажейнейшего в отставку огромной потерей для всех конфессий в Украине! Хотя я прихожанин Московского патриархата, всегда очень внимательно следил за его выступлениями. Он глубоко порядочный человек, уважающий в первую очередь, выбор каждого своей дороги к Богу! Вся его жизнь - образец служения народу и Богу! Спасибо Вам Блажейнейший! Надеюсь Вы будете и дальше с нами и мы еще не раз услышим Ваше Доброе Слово - наполненное любовью к ближним!»

 

Дай Боже йому здоров’я та довгих років життя!


Кількість переглядів - 540310.02.2011 20:51

Система Orphus Коментарі (9)
спостерігач | 27.06.2011 23:01Мда і тут конфлікт ....шось не канає оспівування Гузара ,та не приносить
ріспекта ((((.
Віталій Ва | 05.03.2011 17:15---------------------------- "Проїдання" грантів і "освоєння" коштів в межах області з відкатами і т.п. дало можливість отримати непоганий капітал, який було вкладено в різні напрямки: від торгівлі "сирцями" до акцій у розливі мінеральної водиці. Якщо говорити про прихованість, то так, маємо місцевого Корейка, який багато втратив, коли пан Глушков не став мером міста.
--------------------- Це ж треба такі хворі бульбашки-фантазії мати у голові замість клепки. А яке чорне піднебіння, мабуть... :) Бог суддя!
Коломиянин | 18.02.2011 15:41Про які статки йдеться можна уточнити? З Віталієм працюю у паралельних офісах і щось не дуже його статки бачу. Може він прихований мільйонер? От цікаво мені знати. Конкретизуйте, будь-ласка, якщо маєте що конкретизувати, а не просто ганяєте вітер.
----------------------------
"Проїдання" грантів і "освоєння" коштів в межах області з відкатами і т.п. дало можливість отримати непоганий капітал, який було вкладено в різні напрямки: від торгівлі "сирцями" до акцій у розливі мінеральної водиці. Якщо говорити про прихованість, то так, маємо місцевого Корейка, який багато втратив, коли пан Глушков не став мером міста.
Філолог | 17.02.2011 10:18Пані Олені від філолога:
ПЕРЕСІЧНИЙ, СЕРЕДНІЙ, НЕПЕРЕСІЧНИЙ
Що означає “непересічний”, а що – “пересічний”?
Перше слово – синонім до винятковий, особливий, самобутній, неординарний. Найчастіше сполучається з іменниками людина, особа, натура, митець, письменник, талант і т. ін. Непересічний національний митець.
Пересічний – 1. Який не перевищує середнього рівня; не гарний і не поганий; посередній. 2. Звичайний, рядовий. “Глитай” Кропивницького здобув собі право громадянства аж після довгої і завзятої боротьби з забобонами – не пересічної публіки, а якраз найінтелігентніших українських представників” (Іван Франко). Пересічний студент, пересічний читач.
3. Середній, одержаний шляхом поділу загальної суми кількох величин на їхню кількість; типовий, нормальний для певної групи явищ. Пересічна теплота згоряння, пересічний приріст продукції.
4. Який перетинається з чим-небудь. Пересічна траса, пересічні координати.
Непересічна подія, скажімо, має протилежний зміст щодо вислову пересічна подія, тобто рядова, звичайна, яка нічим не вирізняється з-поміж інших.
Джерело Словопедія
Звідси - пересічна особистість це та, яка нічим не відрізняється від інших. Переконаний, що і я, і Ви,, п. Олено, і Віталій - є пересічними українцями. Ну хіба Ви, п.Олено, якийсь унікум...
Коломиянин | 17.02.2011 10:06До Коломиянина
Про які статки йдеться можна уточнити? З Віталієм працюю у паралельних офісах і щось не дуже його статки бачу. Може він прихований мільйонер? От цікаво мені знати. Конкретизуйте, будь-ласка, якщо маєте що конкретизувати, а не просто ганяєте вітер.
Коломиян | 17.02.2011 09:10Пане Віталій, от Ви так вболіваєте за рідне місто, за духовність, за честь і совість, за народ, а свої статки за декілька років Ви збили також на честі, совісті, любові до народу? Питання риторичне, звісно. Можете дати відповідь собі перед дзеркалом. Олена | 14.02.2011 12:50Шановні депутати (усіх рівнів) і Ви, Віталію, зокрема! Зробіть ласку, перестаньте називати людей "пересічними українцями", "пересічними російськомовними людьми" і т.д. От цікаво, а себе Ви б назвали "пересічним"?.. теж читач | 11.02.2011 18:34А до чого тут питання до Віталія? Людина поділилася інфомацією про те, як Блаженнішого поважають навіть віряни Московського патріархату? Окрім того, висловила свою повагу до цією ЛЮДИНИ. Що у цьому погано? Може ви погано прочитали чи зрозуміли? читач | 11.02.2011 13:22 ВІталію, де Ви, а де Блаженніший? Та ще й та цитата - навже потрібні слова русского чєловека для підтвердження величі Гузара

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
http://credit-ukraine.com/ какие нужны документы для получения кредита.