Як хоронитися від охоронців?...


Сиджу у кімнаті, попиваю чайок і занотовую, поки не вивітрилися враження. Нас було троє: я і дві дівчинки-колеги. Тепла ніч так і тягнула на вулицю. Треба було провітритися. Дзигарок показував близько одинадцятої ночі.

 

            За кілька хвилин ми уже на гойдалках, біля одного із місцевих торгових центрів. Згадали дитинство. Не знаю, може це й погано…

 

            Дівчата гойдаються а я стою поруч. Нежданно, «як біда з корчів», звідкись із темряви явився нам трішки суворий на вигляд молодик. Сказав, щоб ми йшли звідси, бо майданчик лише для дітей. Може воно і так, не беруся судити хто тут правий. Не маючи на меті нічого гіршого, як просто посидіти і погойдатися, ми, цілком природно, відповіли, що не знали такого і поцікавилися «де написано» (таки не можна, але й справді я про це не подумав). Важлива деталь: У ВВІЧЛИВІЙ, ЗВИЧНІЙ ДЛЯ ПОВАЖАЮЧОЇ СЕБЕ ЛЮДИНИ ФОРМІ. Той пообіцяв показати і відвів нас до кремезного чолов’яги, що стояв неподалік і очевидно призначався для тих, до кого з першого разу не доходить. Ще цікаво, що вони не були у формі і, тим більше, не потрудились назватися. Це були охоронці торгового центру, хоча відразу й не скажеш.

 

            Так от, у відповідь на не надто ввічливу зустріч і згусток таких самих претензій до дівчат, я й собі обізвався: «А що поганого? Якщо я щось зламав, то випишіть мені штраф» (нагадую, в нормальному тоні). Кремезному то не сподобалось… Типовим жестом, вип’ячивши голову щоближче до мого обличчя, він різко впровадив: «Зара я тобі крижі зламаю!». Далі вже не цитуватиму. Обматюкав він мене «на чім світ стоїть» і розвернувся допивати пиво під стінами робочого місця. Ми, в свою чергу, вирішили  розум із ним поки не накладати. Побалакаємо згодом і за трохи інших обставин.  Ще я питався прізвища…

 

Знаєте, подібні події завжди щось та й нагадують. Згадалося, як одного разу перед моїми очима міліціонер розкидав та копав ногами молоко, сир, цибулю і ще тому подібний товар, котрий старенька бабуся не мала права продавати на вокзалі; згадалося як зам. головного лікаря Коломийської лікарні кричав мені, що «тут і круті бувають! А ти хто, аби щось доказувати!? Понаписую такі діагнози, що довго по Львовах будеш їздити!»; згадалося, як раз я мав нещастя добиратися маршруткою, де у пасажира зникло портмоне, після чого до мене приїхав великий неголений чолов’яга на Audi під проводом дружини потерпілого. І це тільки тому, що їй запам’ятались хлопці, котрі стояли неподалік (себто я і мій брат). На рахунок останньої історії, то «приватний слідчий» тонко натякав, що не хоче ламати мої пальці до дверей авто. «Детективу» з такої кагорти хоч не дивно - а охоронець?! Чому так?… Якось, знаєте у нас звиклося боятися тих, від кого б мали чекати захисту. І не тільки охорону я маю на увазі.

 

На цьому й по всьому. В написаному не маю наміру розбиратися хто винен; просто розповідь. А на рахунок власної участі у цій історії… Не хочу прикрашатися ореолом безневинності. Не буду заперечувати, якщо хтось напише про хулігана і двох хуліганок, що увірвалися в дитячий майданчик.


Кількість переглядів - 450909.02.2011 08:40

Система Orphus Коментарі (12)
ТРАЧ Б Б | 01.03.2012 00:43Я Є АКЦІОНЕР ПАТ ДОМО БУДІВНИК ДИРЕХТОР ХОМЯК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ ЗАХОПИВ ПІДПРИЄМСТВО РЕЙДИСТВОМ ТА РОЗКРАДАЄ МАЙНО АКЦІОНЕРІВ.У ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ у Галицькому районі.До цих злочинних дій причетні посадові особи акціонерного товариства та керівництво РВ УМВС у Галицькому районі.Дана організована злочинна група розкрадає майно акіонерів та не сплачує податки державі на мільйони гривень. ДИРЕХТОР ПОГРОЖУВАВ МЕНІ ЩО ПІДПАЛИТЬ МІЙ АКВТОМОБІЛЬ http://oko.if.ua/2012/02/18/45804/ ТЕЛ 0987798796 пупс | 14.02.2011 21:14що хотіти від містечкових охоронців, якщо охорона первихліц недолуга..( око | 14.02.2011 12:16Хто пустив гопів читати інформаційні сайти, та ще й коментувати? Охоронець | 11.02.2011 21:55Так в нього ще й тато отаман!?!?!? Jozef | 11.02.2011 18:41О, а чи не той то Ославський же має тата-Отамана козаків з Верховини же будуют з владов нову державу для людей?
Що ти, курва, лазиш з дівулєма по дитячих майданчиках.
Мало тобі в дитинстві товкли мармизу?
TRYZUB | 10.02.2011 18:39Молодці охоронці! Ця наркоманська орда "молодих митців" (бездарних) тільки і вміє, що катати своїх товстодупих "мисткинь" на дитячих каруселях. Бо ж гроші на аквапарк шкода (на драп потім не стане). Треба організувати спеціальну бригаду національно свідомих спортивних хлопців (типу ДНД), які б увечері виловлювали таких "митців" і вчили їх поваги до громадського спокою у порядному бандерівському місті, які ці наркопокручі хочуть перетворити на Макєєвку-2. Толік | 10.02.2011 13:35Шкода лишень, що охоронець не дав тобі поза вуха sf | 10.02.2011 13:34sdgdfg Шо ж ти Бод | 09.02.2011 13:20Шо ж ти, Бодя, не написав ні назву "одного з місцевих торгових центрів", ні фамілію його власника, через яку тримав цю публікацію під сукном більше пів року?... Христина | 09.02.2011 12:43а що це таке сталося що ти вирішив все-таки показати цю статтю народу????... око | 09.02.2011 10:26І правду каже. І що тут скажеш? Ботакє. k5 | 09.02.2011 10:23Шось усіх здоровезних лобуряк тягне на дитячі майданчики. Та ще й зі шмарами. А потім діти знаходять у пісочку використані презікі, несуть їх до мами і питають шо то таке.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
http://diomedt.com/ о чем могут рассказать онкомаркеры.