ДЕНЬ СОБОРНОСТІ КЛОУНІВ


У представників влади, політичних партій та громадських організацій є традиція відслідковувати всі більш-менш актуальні свята і річниці, а відтак проводити веселі театралізовані флеш-моби. Останні полягають у прогулянках містом з прапорами нашої Неньки («для годиться» і, якщо ніхто не забуде) та, звісно, рекламними полотнищами своєї організації.

 

Коли свято значиме і «об’єднуюче», то одержуємо барвистий салат із кольорових тканин. На такі акції гарно приводити дітей. Можна неквапом прогулятися містом і відвідати певний монумент, установу, місце, де, за заздалегідь «продуманим» сценарієм представники влади, політичних партій та громадських організацій виголошують промови, покладають квіти, перерізають стрічки.

 

Ще, обов’язково має бути священик (в ідеалі, кілька і різних конфесій). Вочевидь, вже є певні усталені складові таких заходів і це один з них. Звісно, я тільки «за», коли люди стають учасниками спільної молитви, і чим більше тим краще. Але часом, мимоволі, хвилюєшся за їхню одіж, бо, буває, так натхненно хрестяться перед об’єктивами камер, що, здається, можуть сорочки на грудях порвати. І присутність священиків на деяких заходах, справді, є цинізмом.

 

Окрема історія з пресою. Власне, заради неї все й робиться. Часом аж дивно буває. От маємо віче, мітинг, демонстрацію і народу сила-силенна. А всі такі щирі і добрі, що аж розчулює від думки, у якій прекрасній країні живеш. Виступають всі по-черзі. Ведучий має список з вірно написаними іменами і регаліями. Кожен з виступаючих має свій текст, як на шкільних ранках. Хіба часом біда, як хтось, окрім планового тексту починає додавати щось від себе. Тоді все виглядає недоладно і безглуздо, а окрім того затягується час, що якраз найбільше непокоїть пресу.

 

Власне, такі заходи нагадують якісь сектантські збори. Волею долі скупчилися в одному місці представники влади, політичних партій та громадських організацій, сказали вітальне чи поминальне слово і, як вітром здуло. Кожен виконав свою функцію – одні попатякали, інші зафіксували і вже за годину свідченням нещодавніх подій можуть бути хіба повітряні кульки, якщо це відкриття чогось, або утоптаний сніг, якщо акція відбувалась взимку і надворі. А вже у вечірніх випусках дивіться і слухайте репортажі з такої-то поважної події. На сайтах інформація з’явиться ще швидше.

 

І от знову маємо веселе свято – День Соборності України. Знову будуть гарні сюжети з «толковими» коментарями і барвистим відеорядом. Звісно, дітей ніхто не запросить, хоча клоунів буде доволі. Але чия це соборність, – хочеться запитати, – і кого вона об’єднує? Тут мова якраз про саме відзначення. Невже під гаслом такої великої ідеї об’єднуються самі лише клоуни? А де діти, – хочеться запитати, – де діти?


Кількість переглядів - 572920.01.2011 08:59

Система Orphus Коментарі (8)
Бадиль | 23.01.2011 19:50З дитинства нюк мріяв бути масоном. Особливо його
приваблювало голубе масонство. Але з перепою він щось з
кольорами напутав, а коли спам'ятався то зрозумів, що його
конкретно опустили і він зненавидів масонів - поламав
циркуль і почав шукати ворогів.
NYK | 23.01.2011 17:47А ВОРОГ НЕ СПИТ. ВЕДЕ ІДЕОЛ. ВІЙНУ. ПРОХАСЬКО В ГК ЗА 19.01.2011 КАЖЕ "МИ ДУРНІ І ЄДНАНЯ НЕ РОБИЛИ. А ВИКОРИСТОВУВАЛИ. ТОМУ І ЗАРАЗ МАРНО ЄДНАТИ." Я ЇМУ ПИСАВ:

by Гість on Sun, 01/23/2011 - 17:09
ПРОХАСЬКО ТАКИ АҐЕНТ НІМЕЦ-ПОЛЬЩІ

ПОГЛИБЛЮЄ ДАЛІ ЗБРУЧ, АБИ ЗУЗ ВІДДАТИ ПОЛЯКАМ. А СУЗ -КАЦАПАМ.

НАВІТЬ ЯНИК СЕ СВЯТО ЗРОБИВ З НАПРЯМОМ НА МАЙБУТНУ ЄДНІСТЬ. ТО ТИ ХАЗІК ЩЕ ГІРШИЙ Г-Н ВІД ЯНА! БО ПОЧАВ СІЯТИ ПОРАЖЕНСТВО І ВИВЕРТАТИ НАВИВОРІТЬ МАЙТКИ ЗУНР. І В МАЙТКАХ ШОСЬ НАЙШОВ.
СПРАВЖНА ІСТОРІЯ: МИ НЕ БУЛИ ТУПІ ЯК БИ ХТІВ ХАЗЬКО З ЗАЦОФАНИМ АНДРУХОВИЧЕМ.
АЛЕ І ЦУЗ І ЗУЗ КЕРУВАЛИ ВИЩІ ВІД НИХ МАСОНИ. СОЦ-МУЛЯР бАЧИНСКИЙ НЕ ПУСКАВ НА З"ЄДНАНЯ, БО ТАМ БУВ НЕНАВИСНИЙ ПАРИЖУ ГЕТЬМАН. АЖ КОЛИ ПЕРЕМІГ СВІЙ СОЦ-МУЛЯР ПЕТЛЮРА, ТОГДИ АЖ ПРОЦЕС ПІШОВ. АЛЕ ТЕПЕР ВЖЕ ПЕТЛЮРА 3 МІСЯЦІ!!! ГАЛЬМУВАВ ПРОЦЕС. БО ПАРИЖ СКАЗАВ НЕ ПОМАГАТИ ЗУНР, БО ТРЕБА СВОЇМ - ПОЛЯКАМ. МАСОНИ ПОМАГАЛИ ПОЛЯКАМ І БІЛИМ КАЦАПАМ. А ПЕТЛЮРА ПОМАГАВ ЇМ ПУСКАТИ НАШУ КРОВ.

А ВИ НИНІ ДАЛІ ПУДРИТЕ НАМ. ТО БУДЕТЕ ЩЕ ЛИЗАТИ! МАСОНИ ПАРХАТІ.

А ХТО НА ВІЧУ СКАЖЕ ТАКЕ ПРОТИ МУЛЯРІВ. НУ ЩЕ МОЖЕ п-к ОЛЕНЧУК. А РЕШТА ДІЙСНО ЛИШ СОБІ РЕКЛАМУ РОБЛЯТ. ВИДНО ЗНАЮТ, ШО ЯНИК НЕ СЕРЙОЗНО КАЗАВ БИТИ БАНДЕРІВ.
ергрегор У | 21.01.2011 06:01А де трупи? Де трупи?! Автор зраджує сам собі. А відзначають злуку Галичини і України в 19-ім році, яка багато кому зараз як кістка в горлі. То хай давляться! terry | 21.01.2011 01:14Вася не куре, він буха Пуцер | 20.01.2011 12:20Вася куре. Vyjko | 20.01.2011 10:19Не розумію,який сенс проводити ці акції?Нічого це не дасть.Покричать,закличуть не піддаватися на провокації,обізвуть всіх інших провокаторами та й розійдуться.А вороги посміються.Та й взагалі коли говорять про якийсь там розкол,то це повна дурня.От живе людина в Донецьку а друга у Львові і не знають навіть про існування один одного і їм плювати на всякі там розколи. Мойша | 20.01.2011 09:19Вона об'єднує Януковича з Тягнибоком Jozef | 20.01.2011 09:10Добре Василю кажеж.Чия це соборність і для кого вона.Думаю же тим дядям в добре пошитих пальто же виступают на мітингах соборність щонайменше в носі або
ще десь в дупі,а нарід йде на то всьо дивитисі і тішитисі.
Але тішуться не з події, а з клоунів,що систематично виходять на арену.В нашому випадку дощатий настил на підвищенню.А в загальному такий С О В О К, що аж смердит.
Про священиків не скажу бо гріх,але в одному Васильку ти злукавив.Більшість преси ходять на такі дійства аби лишень буханути.І це факт. І інколи якісна стаття у пресі, це бутерброд з ікрою і добра горілка.Згідний?

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Установка натяжных потолков в Ташкенте www.ustabor.uz. | аренда автобуса в Воронеже