Політична реабілітація


Сьогоднішні «політичні репресії», про які кричать в одне горло як і «репресовані» Юля Тимошенко і Юрій Луценко, так і політичні партії, до яких ще черга не дійшла – не інше, як реабілітація політичних трупів.

 

Із кожним викликом лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко до генеральної прокуратури рейтинг «біло-сердечної» невпинно зростає. Вся увага центральних медіа прикута до «політичних репресій» опозиції, яка, по-суті, перестала бути опозицією, втративши будь-яку позицію.

Раптом вся країна згадала про Юрія Луценка, ім’я якого частіше можна було почути в політ-хохмах чи анекдотах на алкогольну тематику. Зараз пана Луценка возвеличили до рангу опозиції. Його опозиційність запам’яталася хіба що наліпками «Тільки не ЗЕК», розклеєними перед президентськими виборами в 2010 році. Політична сила «Народна самооборона», яку він очолює, також по-трошки повертається з того світу. (політична сила в даному випадку це явне перебільшення, скоріше – політична організація). Івано-Франківський обласний осередок «Народної самооборони» вже встиг оприлюднити в мас-медіа декілька заяв з приводу арешту  їхнього лідера та провести прес-конференцію, тобто – засвітитися.

На всіх центральних інтернет-виданнях України із головних сторінок на нас дивиться з фотографій «репресована» українська опозиція. Новинарні стрічки вщент заповнені останніми коментарями та фактами про перебування Луценка за гратами. Нам повідомляють все: від якості його харчування до скарг Луценка на свою тещу.

Така ж ситуація повторюється із Юлією Тимошенко. Але ЗМІ в цьому абсолютно не винні, треба ж якось заповнювати інформаційний вакуум? А тут така шикарна тема… цілих дві.

 

Побутує цілком логічна думка, що американські політтехнологи Віктора Федоровича Януковича придумали яким чином «головний регіонал» України вдруге зійде на пост Президента. Для цього в другий тур майбутніх  президентських виборів повинні вийти лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок і лідер «Партії регіонів» Віктор Янукович (інь і янь, добро і зло). При правильних «розкладах», правильній політтехнології зі всіма правдами і не правдами Віктор Федорович вдруге стає Президентом України та продовжує реалізовувати 10-річну програму розвитку України і щороку відпочиває в Гуті.

 

Питанням залишається перший тур президентських виборів.

Попри величезну електоральну підтримку Віктора Януковича, він таки боїться втратити трон. Якщо єдиним кандидатом від опозиції виступить Олег Тягнибок, то цілком можлива ситуація, коли «націоналіст» візьме більше 50% голосів виборців у першому ж турі. Звичайно, такий розвиток подій малоймовірний, проте не забувайте, що ми живемо в Україні!(тут можливо все).

Ось тут вже без політичної реабілітації не обійтися неможливо. Адже немає кращого способу побороти противника на виборах, ніж розпорошити голоси його електорату (згадайте вибори міського голови Івано-Франківська). А хто може стати кращим «розпорошителем» ніж Юлія Володимирівна?

Щоб Тягнибок не перескочив планку і сильно не зазнавався, на політичний ринг випускають з генеральної прокуратури озлоблену на «режим Януковича» лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Маючи з Тягнибоком одне електоральне поле, «опозиціонери» перетягують на себе ковдру і воюють за подушку. А Янукович з неприхованим задоволенням за цим спостерігає і наряджає «йолку».

В другий тур проходить діючий президент Янукович і «націоналіст» Олег Тягнибок. Знову ж таки спрацьовують всі можливі політтехнологічні схеми та «каруселі», ціль досягнута – Янукович з відчуттям виконаного обов’язку їде святкувати свою перемогу в Гуту.

Варто також зазначити, що в інформаційному просторі витає думка, що і Янукович, і Тягнибок отримують інвестиції з однієї «пісочниці».

 

При такому розвитку подій, біганина Юлії Володимирівни по прокуратурах та протирання штанів Юрія Віталійовича на нарах – ніщо інше, як штучне набивання рейтингу з легкої подачки «режиму Януковича». Реабілітація політичних трупів, панове.

 

P.S. А попереду ще й вибори до Верховної ради… Треба ж показати всьому світу плюралізм і демократію. В кінці кінців, хто ж буде брати участь в бійках? Не бити ж колег по фракції…


Кількість переглядів - 607306.01.2011 17:45

Система Orphus Коментарі (5)
Верона | 01.04.2011 11:41так, на правді ти би так не розвернувся... там же кобець рулив. Короче, ти молодець, Володику. Гарно й розумно пишеш. Любомир | 13.03.2011 11:13Володимер молодець побільше гострого пера-скажи хто звас додумався в блогерку додати Ославського це ж збочення Jozef | 08.01.2011 12:29Скоріше всього не реабілітація, а реанімація політичних
трупів і ящо леді Ю ще розуміє, що вона практично вже у
глибокій дупі,тоЛуценко Юрко по-моєму ще не вкурив у яке
лайно потрапив і маючи політехосвіту мабуть не розуміє,що
в "іграх патріотів" спільно з власним водієм отримає з 3-5
років реального строку,але дорога в політику буде закрита-
н а з а в ж д и.
misha | 08.01.2011 11:13Маючи з Тягнибоком одне електоральне поле, «опозиціонери» перетягують на себе ковдру і воюють за подушку. - думаю що це помилкове ствердження. по друге по факту вони не є опозиціонери вони влада минула влада, як розвяжуться з прокуратурою тоді і буде опозиція а зараз ще реформи не почались от і немапотрібна опозиція, верховну раду змінять тоді можлива опозиція(вибори показали які люди продажні навіть президент ющенко, який виявляється продався ще у 2004 а ми думали що то ми перемогли :))
зсміхулус | 06.01.2011 18:17
Вкотре браво!!! Зняв бим капелюха, кoби мав! позиція опозиції:)білосердечна:)тобто-засвітитися:)пані Ганя гамериканський політтехнолог:) інь і янь:) p.s. XD Моє життя подовжилося на пару годин, які сподіваюся витратити виключно на читання блогів п.Кушніренко!

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Подробное описание душевые стеклянные двери у нас.