Джинджура - магічна рослина розенкрейцерів


Щороку «в околі» Дня незалежності лізу під Говерлу і живу там сам кілька днів трохи вище водопаду, там де сім струмків зливаються і започатковують Прут. Мовчу, медитую.

В 2010-му, коли на четвертий день я вже збирався до низу, коло моєї стоянки йшов вверх такий собі Ігор, - дядько з Ворохти. Дав йому кілька банок рибних консервів, що залишилися, ще якісь продукти. Говорили з ним довго. Він йшов на хребет за золотим коренем і джинджурою.

А десь в жовтні він почав возити мені всілякі настоянки того коріння – золотий корінь, сиверсія гірська, джинджура... Беру в нього по кілька чверток настоянок на горілці. Цікаво, що ті дві банки консервів мені вже багатократно окупилися, Ігор завжди каже: «Одну пляшку за пів-ціни, бо ти мене тоді в горах нагодував і консерви дав…»

Почав пити настоянки – все по інструкції, яка супроводжує кожну пляшку. Головне, каже Ігор, не передозовувати. Починати з малих доз, слідкувати за самопочуттям.

Ігор ще за «совітів», будучи лісником, збирав джинджуру (тирлич) для спеціального заготівельника, який все зібране відправляв в ЦК. До речі, джинджура на території СССР росла тільки в Карпатах. Кожен лісник з обходу повинен був принести певну кількість кореня тирлича для ЦК-овських «старців».

Почав шукати інформацію про джиджуру.

***

Виявляється наша карпатська джинджура (тирлич жовтий) входить в дванадцятку магічних рослин Ордену розенкрейцерів. 

Цікава сама історія створення спільноти розенкрейцерів. Цей Орден був заснований, за міфом, Христіаном Розенкройцем, який з 16 років подорожував в Святу Землію, Туреччину, Аравію та Марокко, зустрічався з магами-старцями, що передавали йому свої знання. Це були знання не стільки цілительські, як алхімічні та містичні. Христіан засновує Орден і передає знання тільки обраним достойникам. Це знання - про цілительство тіл і душ. Не тільки оперативне. На основі професії цілителя Розенкойц розробляє систему містерій посвяти. Орден розенкрейцерів проявляє себе 108-річними циклами активності, після яких наступають такі ж 108-річні періоди повного мовчання.

Членство в Ордені передбачає відхід від мирських справ, носіння чорного одягу, безкоштовне цілительство та збереження таємниці причетності до Ордену. Кожен член Ордену готує собі заміну у вигляді одного учня, якого готує до посвяти щорічною колегією Ордену після його смерті.

Деякі дослідники твердять, що основа діяльності Ордену розенкрейцерів відбувається за межами нашого фізичного світу – в світі Духу. І що ця діяльність, як і діяльність інших ініціативних Спільнот, утримує цей світ від вселенського хаосу…

***

Але сьогодні нас цікавить медицина Братства, - оперативний епізод в діяльності Ордену. А медицина ця базується на дванадцяти магічних рослинах. Різні комбінації з нижче перелічених рослин створювали формулу успіху не тільки у вигляді зцілення, а й збільшення тривалості життя. Знання астрології використовувалися розенкрейцерами для того, щоб ці магічні рослини, які вони застосовували в лікувальному і цілительському процесі, співвіднести з характеристиками знаків Зодіаку. За своїми властивостями кожна з цих 12 рослин співвідноситься з тим чи іншим знаком Зодіаку, а також з конкретною планетою нашої системи.


Окрім джинджури, до магічної дванадцятки входять: арніка, борець синій, білокопитник, валеріана, вербена, геліотроп, звіробій, мандрагора, роза, сухоцвіт,  фуксія...


Кількість переглядів - 1544101.01.2011 00:41

Система Orphus Коментарі (6)
Володимир | 20.03.2011 13:01Паньство! Із статті я зрозумів, що корень джинджур цілющий , корисний,
лік і це помітили ті які століттями не дають про себе
забути(розенкрейцери,тамплієри, масони, і т.д.) а не довіряти їм не маю
підстав. А дядько з Ворохти далеко не член ордена а людина, що живе в
злагоді з природою. Бажаю авторові здоров'я від цього "золотого кореня"
NYK | 23.01.2011 18:44АЖ ТЕПЕР Я ЗРОЗУМІВ НА ЧІЙ САЙТ ПОПАВ. МУЛЯРІ ТУТ ВИМАХУЮТСЯ. СЕ ЯК ДЛЯ ПЕДРІВ - ВАЛИ. ТО ЯК ТАК, ТО НАЩО ВИ ЛИШИЛИ СВІЙ БАНЕР НА "ГК"? ДЛЯ ПРОФАНІВ?
ДОБРЕ. НЕ БУДУ ВАМ ДУЖЕ ЗАВАЖЬИТИ.
редагуй | 06.01.2011 07:57цензура-магічний гербіцид.:) відмініть коментарі взагалі або зробіть обовʼязкову реєстрацію, попереджуйте, баньте, але не "редагуйте". док | 02.01.2011 14:52вивчити треба свою укр.козацьку кухню ,а вже потому масонську Магістр | 01.01.2011 14:50Той "магістр" знизу - фальшивий. Правдивий - я. Немає в масонів якоїсь специфічної кухні. То все фантазія. Масонство це морально-етична система виражена в алегоріях та проілюстрована символами. Масонство - це найсвітліше, що залишилося в західній цивілізації. Але якоїсь догми в споживанні страв в масонів немає. Може якийсь масон і заявлав, що йому подобається "Курка Беранже", але це його особиста справа - без жодних зобов'язань і правил для інших масонів. магістр | 01.01.2011 12:13ЦІ речі треба досліджувати. Хронічно не стає літератури з масонської і розенкрейцерівської медицини, з масонської кулінарії тощо. На Різдво хочу зготувати девять класичних страв масонського столу, включно із знаменитою "Куркою Беранже" під соусом гріньйоль. Є декілька рецептів. Хотів би мати всі. В кого є?

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Клиника kes.com.ua предлагает - имплантация зубов Киев под ключ