«Не ми. Не зараз. Не тут»


Гіпнотична вібрація мантри  «Хто як не ми?», що в останній день недавнього жовтня так сподобалась івано-франківському виборцю, через три минувші післявиборчі тижні почала потрохи трансформовуватись на майже містичне заклинання «Не ми. Не зараз. Не тут». Не надавши відповіді на питання, які залишились у зануд після 31.10, а саме: чому місцева «Свобода» не пустила на посаду міського голови (погодьтесь, що мерська кампанія пана Марцінківа була дещо комічною):  

 

а) Сича – для якого перемога була б хорошим стартом на вибори до Верховної Ради, або принаймні сатисфакцією після виборів 2006 року;

 

б) Онуфріїва - як керівника міського осередку «Свободи», депутата міської ради 2002-2006 р.р.;

 

в) будь-кого зі знаних осіб міського політикуму чи бізнесу, підтримавши їх своїм «золотим» брендом;

 

г) зрештою, одного з конкурентів діючого на той час міського голови,

 

і, зберігаючи мовчанку щодо планів на майбутнє, «Свобода» створила широке поле творення версій найближчого майбутнього нашого міста.

 

Версія перша  – «незрозуміла». Після своєї повної перемоги свободівці ведуть перемови з міським головою, фронтменами і, в результаті, діляться своїми лаврами переможців з іншими учасниками перегонів. Формується виконавчий комітет за участю цих сил. На початку сесії міської ради всі, взявшись за руки, співають гімн України. Міський голова разом з Марцінківим – секретарем міськради, стоячи в президії, утирають скупу чоловічу сльозу і цілуються по-дорослому в губи.

Не зрозумілим для «Свободи» залишається відповідь на питання: кого ж тоді критикувати і як перемагати на наступних місцевих виборах та на виборах до Верховної Ради?

 

Версія друга –  «столична». Проект «Свобода» - розробка столичних (про Росію «страшно думати») політтехнологів. Результат місцевих виборів – домовленості між Сильними Світу Цього (ССЦ) та мером міста. Тому: ССЦ отримує місто («а чьо цикатись»), мер – його улюблену посаду («ну тіпа крісло»), «Свободі» - місця в майбутній Верховній Раді. Після чого проект «Свобода», як варіант, закінчується. Про нього забувають, як забули про СДПУ(о) і скоро забудуть про ЄЦ. Всі співають «Мурку» на двох державних мовах.

 

Версія третя – «ймовірна». Не дивлячись на фактичну більшість в міській раді представників «Свободи», остання гарячково придумує як їй в даній ситуації залишитись в опозиції, хоча б до виконавчої влади. Для цього всі ключові пости у структурах міськвиконкому «підступно» віддаються в квоту старо-ново-обраного мера. «Свобода» критикує поганого мера і його виконком. Через рік-півтора меру оголошують відставку. «Свобода» очолює все що можна очолити і як цнотлива дівчина йде на вибори до Верховної Ради. Всі глядачі встають і супроводжують процедуру бурхливими оваціями.

Сумний мер разом з виконкомом виїжджають у Молдавію.

 

Версія четверта – «неймовірна». Неймовірна, як наша віра в Українське Завтра. Свободівці розуміють очікування міста, яке проголосувало за них, як розуміють сумніви тих, хто за них не проголосував. Ці "не стомлені життям і минулим" молоді люди беруть на себе і на свою політичну силу ВСЮ повноту влади і відповідальність за сьогодення і за майбутнє Івано-Франківська, формують і реформують виконавчі структури, як того і заслуговують Переможці. Викорінюють корупцію, спрощують дозвільну систему, роблять первинні осередки «Свободи» в кожному будинку, залучають інвестиції, за рахунок яких капітально ремонтують всі дороги міста, будують чотири нових моста…. Тобто, діють так, як сьогодні це роблять грузини.

 

А поки: «Хто як не ми–Продовжимо розпочате–бо, Свій до свого по своє».

 


Кількість переглядів - 843321.11.2010 15:23

Система Orphus Коментарі (28)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>
ТРАЧ Б Б | 01.03.2012 00:42Я Є АКЦІОНЕР ПАТ ДОМО БУДІВНИК ДИРЕХТОР ХОМЯК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ ЗАХОПИВ ПІДПРИЄМСТВО РЕЙДИСТВОМ ТА РОЗКРАДАЄ МАЙНО АКЦІОНЕРІВ.У ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ у Галицькому районі.До цих злочинних дій причетні посадові особи акціонерного товариства та керівництво РВ УМВС у Галицькому районі.Дана організована злочинна група розкрадає майно акіонерів та не сплачує податки державі на мільйони гривень. ДИРЕХТОР ПОГРОЖУВАВ МЕНІ ЩО ПІДПАЛИТЬ МІЙ АКВТОМОБІЛЬ http://oko.if.ua/2012/02/18/45804/ ТЕЛ 0987798796 З ПОВАГОЮ ТРАЧ Б S | 17.12.2010 14:18на сто відсотків згідна з "прочитала"! шанувальн | 11.12.2010 23:49 автор- ви талант ..
влучні жарти,я від душі насміялась !
Прочитала | 11.12.2010 22:24Практика в Україні доводить, що наші переможці виборчих перегонів дуже полюбляють казки: вони перемогли - тепер всі будуть щасливі. Шкода, що як цього досягти ніхто з них не знає і, насправді, не хоче знати... Jozef | 11.12.2010 12:44До Лева. Леве, я твій нюх топтав.Мо я і тормоз(по нашому гальма), але гальма надійна. S | 10.12.2010 12:03думаю про нашу політику вже серйозно говорити досить. пора з
гумором
Лев | 09.12.2010 20:55Джозеф, я думаю ти тормоз. jozef | 04.12.2010 12:01Для fff.Надцятий раз хочу Вам особисто (лічно) пояснити,що мені все одно хто пише в блогах, чи це "слимаки", чи "акули пера".Для мене важливо, щоб ці люди розуміли для чого вони пишуть і для кого.Знаю майже кожного автора статей і відомі їх риси характеру,окремі погляди на життя.А тому і смію стверджувати, що те,що вони пишуть або глибоко їм у дупі або носить характер "стьобу".Тому і написав Пипец про підтанцьовку та бек-вокали на "Хрущі".Еск"юзмі,чуваче? fff | 02.12.2010 22:06Если Вам, Джозеф, не нравится, что на блоги пишут "слизни", постарайтесь убедить законодателей в необходимости запрета подорбной практики. А предварительно создайте чёткое определение "слизня", чтобы было понятно, кого к блогерству не допускать. А то, ненароком, сами попадёте в перечень "слизней" и пострадаете невинно. Jozef | 02.12.2010 13:37Для fff.Уважаємій.Я звичайно хлопець сільський,але від того не страждаю.Принаймні висловлююсь мовою зрозумілою для українця, а вашу "речь" читати важко хоч і з неї я зрозумів,що я так ніби то совок живу "с ощущєнієм".Послухайте фацет.Мож жити ощущая щось у чому, а я бачу світ очами українця і мене вкурвлює те,що про серйозні речі пишуть "слимаки",які до цього серйозного мають таке відношення як Вірастюк до жіночої білизни.Ото й усе.Без будь яких совків "піанєров і "врагов народа". fff | 02.12.2010 12:38Ну у господина Джозефа и мировидение! Как он бедный живёт с таким ощущением мира, когда его обижают мнения высказанные в блогах. Это какой-то рудимент совка, когда человек любое публичное слово воспринимает как вердикт небожителей и делит их на черных и белых богов а потом решает кому из них поклоняться. Из далёкого села наверное. Jozef | 02.12.2010 09:48До Адміна.Шановний пане.Нічого не маю проти Ваших слів.Але ви в дещо нерівне становище ставите Вашого пісатєля і дописувача.Справа в тому,що є ще моральні критерії і кожен з нас( бо ж місто маленне всі мають моральне право розповсюджуватись чи то на "Фіртці" чи де інде про речі які декому абсолютно далекі по-перше, а по-друге чи не здається Вам,пане, що, отими писаніями вони обсирають нас, як соціум і з мудрими ліцами. щось там витискають з себе про націоналізм, лжеінформацію і бунти в делекій Аргентині.То чо ж Ви трете без пощади і жалю те,що думає людина,навіть хай вона цап і лишаєте те, що ніби то вже виходить з вуст Бога. Бридко. Як для Хруща рівні всі, то не треба чисто по-совковому творити "ще рівніших".Поважайте себе. До Адміна | 01.12.2010 20:29Ви намалювали ідеальну стратегію знищення Вашого сайту. Тепер ми знаємо як діяти. Адмін | 01.12.2010 18:47Джозефу.
Ситуація. Статтю прочитали близько 500 осіб. Абсолютна більшість подякувала (в різному режимі). Але знайшлося двоє чи троє анонімних немудрих поганих людей, очевидно із своїми комплексами, які не обговорюють суті текстів, а поливають брудом авторів. Для нас вибір: 1) втратити автора, який має свій нестандартний погляд і сотні читачів, яким це цікаво, чи 2) витерти гидоту того коментатора. Ми обрали друге. Тому, якщо темою обговорень є наші автори, то бруд на них ми будемло вбивати.
ОТЖЕ:
Щодо обговорення текстів - обмеження коментаторам мінімальні і стандартні. Єдине, що ми зупиняємо - це перетворення "Фіртки" в помийну яму.
Щодо гидоти на наших авторів - обмеження жорсткі.
А якщо того бруду стане надто багато, то приберемо функцію коментування, або зробимо її розміщення через попередній перегляд редактора.
Jozef | 01.12.2010 17:57Пане Адміністраторе.Вибачте,але Ви гівнюк.Навіщо ліквідуєте коменти,що не подобаються авторам статей?Правда вухо ріже? Jozef | 29.11.2010 09:52До адміністратора.Сморід є від тих,що смердять,Автор статті не виключення.Най сі дивит за власними мештами. BBC | 24.11.2010 00:04Добрий стиль. Адміну | 23.11.2010 16:40???? Advocat | 23.11.2010 15:38??? Адмін | 22.11.2010 23:43Камєнти залишаються. Сморід щезає (вивітрюється). Прохання до коментаторів поважати самих себе.
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Фильмы на любой вкус и трейлеры 2012 смотреть онлайн бесплатно в отличном качестве