У Коломиї нищать пам'ятку садово-паркового мистецтва архітектури Коломийський міський парк ім. К. Трильовського


У Коломиї відбувається руйнація пам’ятки садово-парковогомистецтва  архітектури  Коломийського міського парку ім. К.Трильовського. Громадськість стурбована діями забудовників і б’є на сполох.

02-04 серпня 2011 року забудівниками багатоквартирних будинків фірмою «Княжий двір» та кооперативом «Гранат» здійснено розкопку повздовж парку та через його територію траншеї для прокладання електрокабелю до новозбудованих будинків, які будують навколо австрійської казарми, чим пошкоджено ряд дерев та корінь дерев, що призведе до загибелі дерев, нанесено суттєвої шкоди природі, так як, за твердженням містян порушено екологічну систему парку.

Дивує те, ща влада дозволила такі дії, адже, згідно глави 11 ст. 38 ЗУ «Про природно-заповідний фонд України» на території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва забороняється будь-яка діяльність, що не пов'язана з виконанням покладених на них завдань і загрожує їх збереженню, а також чітко передбачено, що утримання та реконструкція парків-пам'яток садово-паркового мистецтва провадиться за проектами, що розробляються спеціалізованими науковими та проектними установами і затверджуються органами, у підпорядкуванні яких перебувають ці парки, за погодженням з органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища на місцях – щодо  парків-пам'яток садово-паркового мистецтва місцевого значення.

03.08.2011 р. у приміщенні міської ради відбулося засідання Громадської ради Коломиї, де було поставлено ряд питань до посадовців щодо розкопки траншей біля парку та через територію парку. На питання представників громади службовці не давали прямих відповідей.

04 серпня 2011 р. у приміщенні сесійної зали міської ради відбулося повторне засідання Громадської ради при міському голові, де активісти громади та фахівці з даного питання одностайно стверджували, що кореневища дерев пошкоджені, дозвіл виданий неправильно.

З метою проведення перевірки та з’ясування фактів за дорученням представників Громадська рада та депутати Коломийської міської ради від Політичної Партії «Фронт Змін» - Любомир Глушков, Віталій Вандич та Ігор Ільчишин звернулися у Генеральну прокуратуру, Міністерство екології та природних ресурсів, Державне управління охорони навколишнього природного середовища та ряд інших контролюючих установ та організацій.

Що з цього вийде і хто відповість за нанесену шкоду побачимо!

 


Кількість переглядів - 697508.08.2011 19:20

Система Orphus Коментарі (9)
Оксана Островська | 15.08.2011 18:39Ю.Бабій, дякую за підтримку. Ю.Бабiй | 15.08.2011 15:53Оксана Островська молодець, так тримати !!! Оксана Островська | 13.08.2011 22:45Вельмишановний Лікбез, ціну собі я не ставлю і не набиваю ,бо оцінювати себе чи будь-кого недопустимо. Наші діяння оцінить Бог і всі ми відповімо за свої справи перед ним. Я своїх переконань не встидаюсь і не ховаюсь за псевдо ,раджу і Вам так робити. А коментарі людей щоб не перетворювати в публіцистику журналістику сказали на громадській раді її члени і їх позиція і викладена в моїй статті. Подальшу суперечку вважаю не доцільною. Кожен має свою думку, а якість моїх матеріалів я виношу на розсуд читачів і, повірте, здорову критику сприймаю позитивно, бо не критикують лиш того хто нічого не робить. Лікбезу | 13.08.2011 12:06Друже, як мінімум ти нещира людина, бо сховався за псевдо і сперечаєшся з автором, який відкрито написав свою позицію і так же відкрито її відстоює. А ти, сховавшись за псевдо, стараєшся какнути на роботу і результати роботи Оксани Островської, як і на Любомира Глушкова. Ну, не ввічливо це, не говорячи вже про інше. Лікбез | 12.08.2011 17:04Вельмишановна Оксана Островська! Ви прирівнюєте пана Глушкова до всіх
нижчеперелічених політиків??? Нескромно.... Глушков = Януковия та
Азаров... І я говорю за якість ваших матеріалів: коментарі мають бути
присутні, як мінімум, тих самих громадян, які обурені. Інакше це
просто не журналістика, а публіцистика. Не хотів би вас розчаровувати,
але я не читаю винятково вас, а просто стежу за подіями. Так що не
набивайте собі ціну.
Оксана Островська | 11.08.2011 22:25Вельмишановний Лікбез, доказів як на мене достатньо, а найкраще за все говорять фото. Громадськість міста обурена подібними діями забудовників і якщо 40 читачів і декілька десятків знайомих піднімають цю тему я гадаю варто цінувати їх думку. Що ж до Глушкова, то приємно, що ви слідкуєте за моєю діяльністю, але в мене риторичне запитання: "А чому не обходиться купа статей без Віктора Януковича, Миколи Азарова, Юлії Тимошенко, Михайла Вишиванюка, Олександра Сича та купи інших політиків? Можливо тому, що вони щось роблять?
Лікбезу | 10.08.2011 12:31Друже, тобі яких доказів треба? Фото не бачиш? Франко | 10.08.2011 11:26Якщо б у Франківську були такі патріоти, які б дбали за охорону спадщини
так, як у Коломиї - вигляд Франківська був би набагато кращим без
засилля реклам і ніяких новобудів
Лікбез | 10.08.2011 02:12Для чого писати статтю, не маючи ніяких доказів? Які ж це коломияни кажуть, що порушено екологічну систему парку? Де коментарі хоча б одного спеціаліста,який компетентний в даних питаннях? І чому половина ваших статей не може обійтися без Глушкова?

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах