«Єнакіївський шейх» в степах України!»


 

 

             Коли арабські еміри і шейхи з Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Омару, Катару, Бахрейну…дозволяють собі, за гроші проданої на світових ринках газу і нафти, будувати розкішні королівські палаци, автомобілі, літаки, гелікоптери,…це не викликає ні в кого здивування і обурення, такі закони цього світу, де влада успадковується від батька до сина, від сина до онуків, і так тисячоліттями.

            Але, коли в європейській, світській, нібито демократичній правовій країні, всенародно(?) обраний президент Янукович, який пройшов усю виборчу кампанію 2010 року на гаслах «боротьби із бідністю», «заради людей», «почую кожного», «покращення життя вже сьогодні», за перших півтора роки свого президентства витратив на власні забаганки сотні мільйонів бюджетних (народних!) коштів на розкішне життя, в той час коли країна, яку він має честь представляти, скотилася у четвірку найгірших економік світу, де корупція і зловживання досягли масштабів загрози національної безпеки, пенсіонерам не підвищують пенсії, бюджетникам заморожують платню, для виплати якої однаково не вистачає коштів, а головні розпорядники коштів беруть під це кредити у банках, Чернобильцям скасовують усі пільги, коли пенсійний вік жінкам піднімають до 60 років, а опозицію тероризують і «саджають» за грати під надуманими приводами, стає дурно від такого «правління».

             Янукович витратив на облаштування комфорту у власних апартаментах у 2010 році понад 33 млн. грн.. на реконструкцію резиденції «Синьогора» у с. Гута. Цього року добавили ще понад 21 млн.грн. на реконструкцію «Синьогори», та на закупівлю гелікоптерів для Януковича понад 80 млн. грн. На будівництво майданчика для гелікоптера у Києві понад 50 млн. грн. у 2010 р.  Тепер фінансують 41, 2 млн. грн.. на реконструкцію будівель державної резиденції № 3 та будівництво гелікоптерного майданчика в смт. Масандра. На реконструкцію і капітальний ремонт будівель, споруд та інженерних мереж державних дач № 9, 10 та будівництво будівництво гелікоптерного майданчика в смт. Форос ще 64,5 млн. грн.

             Також в смт. Форос буде проведено реконструкцію будівель державних резиденцій № 6 та 8 за 46,6 млн. грн. Всі ці послуги купуться без тендерних процедур, у одного учасника. Обгрунтування цих витрат відсутнє!

              Це без жодних урахувань витрат на «Межигір’я», площею близько 130 га лісів під Києвом, до яких Янукович, як ми усі знаємо і щиро віримо, не має жодного відношення! Масштаб капітальних робіт на «Межигір’ї» перевищують сотні мільйонів доларів США! Кожний рік ці витрати зростатимуть.

             До речі! Трагічно загиблий в авіакатастрофі під Смоленском                          екс-президент Республіки Польщі Лех Качінський, у свій час, коли його народ обрав президентом, переїхав у тимчасові службові президентські апартаменти президентського палацу з двокімнатної(!) квартири, в якій роками проживав працюючі мером Варшави, столиці великої європейської країни!

             А тим часом, Юрію Луценку «шиють» кримінал і примусово тримають у буцегарні близько 8 місяців, лише у підозрі за нібито незаконне нарахування заробітної платні своєму водію службового авто міністра, в межах 40 тис.грн.                А також за бюджетні витрати на фінансування традиційного святкування                     Дня міліції у Національному палаці «Україна», які щорічно проводяться уже  понад 40 останніх років!

            Юрій Луценко готовий компенсувати державі спірні 40 тис.грн. у  повному обсязі, із нарахуванням індексу інфляції за даний період. Але режиму Януковича не потрібна істина! Режиму Януковича потрібний реванш! Кривавий реванш!                 Це демонстративно-показова розправа «донецьких» над усіма своїми опонентами і ворогами, як акт демонстрації своєї безмежної влади і сили, нехтування законами і Конституцією! Посібниками у цих злочинах виступають: Генеральна прокуратура і усі слідчі органи, всі судові інстанції, МВС, СБУ, ЗМІ…парламентська більшість у ВРУ, антинародний уряд «кровосісь» на чолі із Азаровим!

          З відомої донецької пісні «Вышел в степь широкую парень молодой», ми знаємо: «…Он вышел родом из народа…», а «перетворюється у єнакієвського шейха!»

 

         

         Депутат обласної ради, голова фракції «Батьківщина» Юрій Романюк

        


Кількість переглядів - 487113.07.2011 17:31

Система Orphus Коментарі (7)
домофон | 14.07.2011 12:16домофони усім. Юру теж випустять, як він поставить домофон Василь | 14.07.2011 10:59Гарний приклад - поляк Качінський та його двокімнатна квартира.
А чому автор не привів яскравий приклад своєї лідерки, яка в рубіщі ходе
і живе в ящику від телевізора?
Незнайкові і Пєті | 14.07.2011 09:37Ну що ж це ви- не по темі? Попросіть ФІРТКУ зробити дошку об,яв і виясняйте там все, що вам треба. А тут тема важлива і актуальна.c173 Я | 13.07.2011 23:30НА ВИЛА! ПЭТЯ | 13.07.2011 22:56Ха. Написано ж в анонсі "пряма відеотрансляція"...)) Ясно, що в тойже час. Нєзнайко | 13.07.2011 22:52А чи засідання політ-клубу на Хрущі в неділю теж пройде о 14:00 , хто знає, люди ? Марія | 13.07.2011 19:22Змушена на цей раз признати вам раціо. Янукович є прихожанином московської православної церкви і бере поганий приклад з Гундяєва - купатися в розкоші. Якби він був греко-католиком , то брав би приклад з Гузара, Святослава -людей вищої людької проби,скромних ,мудрих,духовних. Нещасна наша Україна, що має таких керманичів ,як він. Але він не одинокий, на жаль.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Вам необходимо гидроцилиндры с нашей помощью Приезжайте.