«Генеза катів»


 

Мій особистий скромний подарунок  

                                                                  з нагоди Дня народження громадянину  

                                                                  Януковичу, присвячується.  

   

                   В період від 1420 по 1498 роки проживав і плідно «творив» родоначальник, батько іспанської інквізиції Томас Торквемада. Головним завданням Торквемада було релігійне(!) і політичне(!) об’єднання Іспанії. Для досягнення цієї мети він реорганізував і розширив діяльність інквізиції. Ім’я Торквемеда, як частини Чорної легенди Іспанії, стало нарицательним для визначення жорстокого релігійного фанатизму. Наслідком його діяльності було спалення живцем до 10000 людей, а закатовано до смерті у різні способи близько 27000 людей.

 

                                                       /Енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона (1890-1907)/

  

 

                 У сумнозвісні сталінські часи маховик політичних, релігійних, етнічних та інших репресій, досяг небачених досі масштабів винищення власного народу!

 

                 Початок зародження аналогічної репресивної політики, утвердження авторитарної, деспотичної, антидемократичної та антиправової форми правління і володарювання державою спостерігається в наші дні і в Україні.

 

                 Сталін, прийшовши до влади, використовуючи залаштункові інтриги та маніпулюючи тодішнім скромним статусом генерального секретаря партії, апарату ЦК ВКП(б), знищував політичну опозицію і своїх відданих соратників, що потенційно загрожували стабільності його режиму, знаходячись у Кремлі чи на заміській дачі у Горках-9, беззастережно розпоряджався людськими долями, не покладаючи рук.

 

                 Янукович, прийшовши до влади на масових фальсифікаціях і підкупах  виборців, з перших днів розпочав процес утвердження  свого одноосібного володарювання, забезпечуючи силовим способом стабільність свого режиму,  розв’язав маховик політичних репресій, знаходячись на Банковій, чи в заміській резиденції у Межигір’ї, не покладаючи з рук тенісної ракетки.

 

                 Великий Кормчий мав усі державні інституції репресивної машини у абсолютному особистому підпорядкуванні. Йому були повністю підконтрольні і особисто віддані Генеральна прокуратура, Верховний та інші суди, всі слідчі органи, всі засоби масової інформації, уряд країни, Верховна Рада СРСР…все…

 

                 У президента з Єнакієво, абсолютна аналогія і тотожність.

                 В розпорядженні Сталіна були: Ягода, Єжов, Бєрія, Ульріх…

                 В розпорядженні Януковича є: Могільов, Хорошковський, Пшонка…

 

                 Ім’ям СРСР виносилися смертні вироки мільйонам безвинним громадянам країни, політичним опонентам режиму Сталіна, тисячами суддів подібних вишинському по всій імперії, за особистою волею Йосифа Віссаріоновича.

 

                Ім’ям України виносяться кримінальні вироки десяткам безвинним політичним опонентам, новоспеченими суддями кірєєвими, вовками, отрошами… за особистою волею Віктора Федоровича.

 

                Сталін кидав за грати і посилав на Голгофу своїх особистих ворогів: Бухаріна, Рикова, Раковського, Тухачевського, Блюхера, Корольова, Туполєва…

 

               Янукович репресує у печерному Печерському районному суді міста Києва своїх  політичних опонентів і власних ворогів: Тимошенко, Луценка, Діденка, Макаренка, Данилишина, Іващенка…

 

               Але колишній СРСР за Сталіна, це всеж не сьогоднішня Україна за Януковича!

 

               Цікавими своєю красномовністю є численні історичні факти, якими засвідчено сталінські репресії не тільки проти своїх опонентів та ворогів, але й проти катів режиму Сталіна!      Його жертвами стали понад 20000 найвідданіших  співробітників органів держбезпеки, судів, прокуратур, слідчих органів, кишенькових режиму журналістів…  Сталін використав їх усіх для утвердження непорушності та стабільності власного режиму, а потім безжалісно, руками інших катів, їх усіх винищив! Або інші знищили відразу по смерті червоного тирана.  Це сталінські «корифеї катування», яких не потрібно жаліти або співчувати їх долі. У  кожного з них на совісті тисячі замордованих безвинних душ. Їх руки  по потилицю у морі людської крові. Це: Ягода, Єжов, Бєрія, Артузов, Бокий, Лацис, Кедров, Петерс, Триліссер, Уншліхт, Деканозов, Кобулов, Меркулов, Влодимирський, Гоглідзе, Мєшик, Шварцман, Рюмін, Леонов, Комаров, Ліхачов, Чернов, Броверман, Мільштейн, Шарія, Мамулов, Родос, Абакумов… та інші.  

    

                Кожен сьогоднішній тимчасовий український могільов, хорошковський, пшонка, кірєєв, вовк, отрош та інші «суччі діти», мають повне право позачергово знайти собі свій власний прототип у наслідуванні, поклонінні та невідворотності аналогічної долі, користуючись своєю абсолютною тимчасовою наближеністю до єнакіївського володаря людських душ!

 

                Ще, одним з найцікавіших історичних фактів, який необхідно пам’ятати усім катам, є надзвичайно символічні своєю потенційною аналогією судові справи, по винесенню спочатку смертного вироку гр. Кузнєцову С.І., за часів режиму Сталіна, а по смерті тирана, довідку про реабілітацію страченого видана тим же суддею А.А.Чєпцовим, що послав його на смерть!

 

                 Історія пам’ятає протистояння і його невідворотній результат між всесильним Горбачовим і опальним Єльциним! Між Кравчуком і Кучмою! Між Кучмою і Ющенком!  Тепер, ми є свідками українського ауто-да-фе, між нібито вічно всесильним Януковичем і приречено опальною Тимошенко!

 

                 До розв’язки цього протистояння залишається всього близько трьох років. Ми ще всі доживемо до тріумфу демократії, свободи і безхмарного майбутнього! А де, опиняться тоді сьогоднішні кати, катики і перекатники, відповідь дає вищенаведена  ЇЇ Величність Історія! Але Янукович, це не Сталін!

 

                 У іменинника ще є час і можливість уникнути історичної аналогії!

 

Депутат обласної ради, голова фракції «Батьківщина»  

Юрій Романюк   


Кількість переглядів - 487907.07.2011 12:04

Система Orphus Коментарі (4)
Спокій | 08.07.2011 12:04Згоден з дописувачами. Оце взагалі посміхнуло : "Ми ще всі доживемо до
тріумфу демократії, свободи і безхмарного майбутнього!" ;)))
Дорослий чоловік пише таку єресь, маючи на увазі перемогу багіні на
майбутніх виборах? Зомбі серед нас.
Володимир | 08.07.2011 12:01Але Юрій Романюк - патріот і шанована мною людина, його я відділяю від тої шобли. Jozef | 08.07.2011 11:02Згідний з Володимиром.Хай впаде дощ,най змиє бруд.Бо що одне,що
друге-два чоботи пара.Ніколи не забуду,як Вона та Дон Вітя хотіли
укласти Угоду про злиття двох партій,але в останню мить "всьо
пропало".
Буду цих негідників памятати до смерті.А ще та бридота уособлює
себе,як
не з Україною то з Батьківщиною.І то особа,що не має ніц
українського.Бридко,куррва дивитись на обох і не відомо хто з них
більший кат.
Володимир | 07.07.2011 20:50Хотілось би дожити до тріумфу демократії, свободи і безхмарного майбутнього, але хай Її Величність Історія забере з собою не тільки Януковича, апе і Тимошенко - Україна варта кращих лідерів - з їхнім авторитаризмом, інтригантством, непрофесіоналізмом і маніакальною жадобою влади

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах