ФУТБОЛ - АНТИУКРАЇНСЬКА ІГРАШКА ОЛІГАРХІВ


 

З кожним місяцем в Україні стає все сильнішою футбольна істерія. Вже навіть школярам сказали, що наступний навчальний рік буде скорочено на місяць і вони від вересня вчитимуться по суботах. Бо ж у червні 2012 року почнеться чемпіонат с футболу(!?!). Яке вже тут навчання. Щось не пам’ятаю, щоби  заради якоїсь корисної для українців, патріотичної справи йшли на такі загальнонаціональні жертви. Але що там українські справи, коли у олігархів свербить і мліє «футбольна точка»!

 

А скільки брехні навколо того! Спочатку нас дурили тим, що, мовляв, той чемпіонат притягне в Україну «багатомільярдні інвестиції». Аякже! Вже побігли західні буржуїни вкладати гроші в тутешні забавки «суркісів». Тепер нам кажуть, що приїде силенна хмара туристів і залишить тут нам на втіху силенну хмару іноземної валюти, що не будемо знати, що з тими грошиками робити…

 

Приїдуть, приїдуть. Не так багато, як нам брешуть, але приїдуть. Наркомани, збоченці, нахабні виродки із так званого «золотого мільярду».

 

Привезуть не стільки валюти, скільки зарази. СНІД, сифіліс, гонорею. А у 2013 в Україні почнеться «чорний бебі-бум». Наші наївні і жадібні сільські дівчата, яких через телевізор і всякі «освітні» та « гендерні» програми навчено розставляти ноги перед іноземцями, почнуть вкотре «покращувати» генетичну складову української нації, яка й без того фатально засмічена зайдами.

 

А ще нам на згадку від того «євромундіалю» залишаться бетонні чаші стадіонів – тих стотисячних «капищ», де онуки і правнуки повстанців «зливають» гнів і ненависть у порожнечу. Тому що їх привчили правителі світу, що війни проходять виключно на стадіонах. Що там є «наші» і «не наші». А насправді там лише «не наші». Навіть неозброєним оком видно. По кольору шкіри і хижому вищиру рота.

 

Давайте поміркуємо, що таке футбол з української точки зору. По перше, ця гра до нас принесена ззовні. Трохи більше як сто років тому. Вона не має жоднісінького національного українського коріння. Один мій приятель каже, що ця гра арійська, бо, мовляв, її придумали нащадки кельтів – британці. Але, насправді, ця гра має мало спільного з арійцями. Це, як на мою думку, радше наслідок колоніальної нерозбірливості британців, які десь серед південних народів побачили і запозичили цю гру. Бо ж тепер це очевидно – у футбол найкраще грають чорношкірі.

 

Нащадки арійців (неохайні, череваті, розперезані) сидять з пивом на трибунах і дивляться, як негри і бразильські напівнегри ганяють по траві м’ячик. Вони вливають в себе пиво і кричать, «вболіваючи» за тих негрів, яким платять гроші їхні «рідні» поневолювачі. До такого сорому виродилися колись могутні воїни, козаки, стрільці. Крім того, у футболі часто б’ють по м’ячу головою, що зовсім протирічить арійському розумінню чоловічої гідності. То скоріше мавпячі забавки південних негроїдів, аніж змагальний чин Дітей Сварга.

 

По друге, справжні українці давно вже помітили, що стадіони будуються не за тими законами простору, які заповіли нам наші мудрі Предки, які жили в злагоді з українською природою. Давньоукраїнські ристалища були квадратними (тут британський боксерський ринг ближчий до правдивої традиції). І супротивники мали те, що захищали у протилежних кутах, а не рознесене сторонами. Так було за часів Предків.  Отже, сучасне футбольне поле – це, радше, лісова галявина з африканських джунглів, де на навколишніх деревах сидять смердючі горили і кричать, підбадьорюючи своїх співплемінників, що б’ються на тій галявині.

 

І з-за цього ганебного чужинського дійства українським дітям треба буде вчитися по суботах? Втрачати здоров’я, й без того послаблене всілякими західними технологічними ГМО та підробками?

 

А ми, дурні, аплодуємо олігархам, які «притягли» цей іншорідний шабаш до України! Забавка для купки панів обернеться українському народові бідами і хворобами. Плач, мій народе, що тебе дурять, а ти тим втішаєшся!

 

 


Кількість переглядів - 1379422.06.2011 12:50

Система Orphus Коментарі (31)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>
Жук | 16.03.2012 12:09Дааа... Соседи, видать и правда у Вас крыша едет неспеша)) Успехов во всех начинаниях! Советаю Вам вместо Жульки Марьянку в Киев отправить ,заживёте аки в раю;) Marysia | 21.07.2011 23:51Яка Маряно з тебе поетеса і письменниця? Де твої публікації, збірки?
Якщо те що ти тут виписуєш це твори поетеси - то Україна пропала... А
може ти просто обкурилась?
галичанин | 10.07.2011 15:04це ж яким дибілом треба бути щоб таке накатати. сумно за земляків Богдан | 09.07.2011 18:06Наврядчи автор читає коменти,але якщо читаєш знай: ти - ДУРА!!!
Якою конченою треба бути щобнаписати таку муйню!
Впадло коментувати кожен абцаз окремо, але в кожному - маразм!
у
А ще теж мені "арійка". Ібуча расистка !!! Ненавиджу расистів!
joy division | 08.07.2011 13:55Думаю в Мар'яни тотальний недойбоб, через що вона
зганяє на мужиків, або їхні захоплнення злість
Лесік | 08.07.2011 11:12Дякую! Єдиний правдиво об"єктивний і глибокий аналіз т.зв. "футболк". я | 08.07.2011 01:31працюйте собі спокійно медсестрою краще Михайло | 27.06.2011 23:00Маряна це отут пишеш, а інтернет то не українці придумали. Але ти в то
не в никаєш. А футбол давним давно вже є грою національною і цей вид
спорту є найбільш популярний в Україні. Чи ти думаєш, що краще десь, би
діти десь тинялися, чи грали у футбол?
МАФІОЗ | 26.06.2011 23:14Пацанва - ша ! В чомусь мала права, хля. Будьте мужиками, квадрояйцеві... галантності більше журик | 26.06.2011 17:39До Пуццеро. Маряна не мамонт. Вона - динозавр:) До Данта | 26.06.2011 15:36Ви зводите наклеп на ВЕЛИКУ НАЦІЮ, що дала світові титанів Вселенського духу, таких як Шевченко і Бандера. Той, хто сьогодні дивиться футбол і спожива пиво, завтра може з "коктейлем мОлотова" кинутися під російський танк і померти героєм. Ви не лікар НАЦІЇ, щоби ставити діагнози. І не Дант. Так, брудна москальська промокашка. Пуццерро | 26.06.2011 15:32Журик, я з вами, категорично, не погоджуюсь в пункті "про мамонтів"...Мар'яна ж ще тут. журик | 26.06.2011 15:20Може колись футбол і був чужинською грою, але тепер (Джозеф правий)навіть у глухих селах ця гра стала національною. Маряна хоче загнати українців у печери, але ж мамонти вже всі вимерли. Тепер треба робити інше - надавати футболу національного патріотичного змісту. Українців найлегше зібрати на стадіонах, а потім дати їм установку і не треба вже й майдану - люди вийдуть зі стадіону і знесуть владу як повінь зносить гнилу стодолу. Треба про це думати, а не теревенити про арійців. Де арійці а де ми з вами? Jozef | 26.06.2011 13:45Згідний, але ви не чомусь не продовжили про драми по футбольних
селах,несамовиту любов дівчат до окремих місцевих форвардів та
мордобиття на післяматчевих фуршетах у окремих селах,головну біль
голови села де дістати гроші на труси та майки, а окремо гроші.
Маленькі, але гроші.
Дант | 26.06.2011 12:51Підтримую Тараса! Це вже не футбло, а технології розводу тих лохів, які сидять перед телевізорами. Як правильно пише Маряна - товстих, брудних, з порошковим пивом і отруйними чіпсами. Тарас | 25.06.2011 21:46Підтримую Мар'яну. Додам, що футбол помер, бо зараз на зеленому полі "гроші" грають проти "великих грошей". І все! Цікавіше дивитися як грають село на село. Там є життя, там є драма! Щодо збірних: хтось з французьких тренерів сказав, у національній збірній є 12-й гравець. Це головний гравець - Патріотизм! Українській збірній цього не світить. Безпородні дворняги приречені на Вічний Програш, так само як грішники на Вічне Пекло Гм... | 25.06.2011 12:36ФРАНКІВЧАНКА НЕЛЕГАЛЬНО ПРОДАВАЛА НАРКОТИЧНИЙ МЕДПРЕПАРАТ ;) Проноз | 24.06.2011 21:24До "Якби": і нащо той волхв на стадіоні? То б було, як колесо від фіри у "мерседесі". Не треба змішувати епохи і світи. З того нічого доброго не вийде, а вийде одне лихо. Нехай волхви сидять в лісах, а болільники - на стадіонах. І всім буде добре. ПінDOSS | 24.06.2011 10:51Немає нічого гіршого, ніж коли українська письменниця-поетеса працює медсестрою і знається на футболі. Десь нас дурять. Напевне тому з медициною у нас торба. Якісного творчого продукту у нас мало. Футболісти пють як коні і ходять на тусовки. І як результат - Маряна написала про футбол, а її всі порвали. Якби | 23.06.2011 16:45А було б цікаво, чякби під час Євро-2012 на трибуні стадіону зявився такий бородатий волхв і урочисто прокляв той мундіяль. І впала б блискавка і спалила нечестивців з Федерації. Ото б був піар для наших неоязичників. І Марянка б біля того волхва теж би щось там тримала. Якогось офірного ховрашка з перерізаним сурлом:)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах