Я не можу мовчати!


Комуняки, які ненавидять все українське кожною клітиною свого організму, які паразитують на почуттях частини пенсіонерів, які крадуть кошти державного бюджету, вже зовсім з'їхали з глузду.

 

Вони знахабніли остаточно, дозволяючи собі знущатися над державним прапором, над національними символами, над Україною і над кожним її патріотом.

 

Я разом з усіма свідомими громадянами нашої Вітчизни сприймаю образу нашого прапора як свою особисту.

 

Мерзотний українофоб Царьков, депутат-комуняка, 17 червня дозволив собі вийти на трибуну Верховної Ради і... у брудній формі принижувати національний прапор. Це порушення законодавства, і, якби ми жили в правовій державі, таке хамло сіло б до тюрми на 5 років.

 

Державний синьо-жовтий прапор наш символ і наша гордість, наше небо і наша пшениця, яка може годувати півсвіту. Комуністи у парламенті живуть на державних дачах і квартирах, отримують величезні зарплати та пенсії за рахунок державного бюджету, їздять на службових Мерседесах у кращих традиціях КПРС, які, жируючи, заморили 20 мільйонів українців. Від нинішніх комуністів смердить нафталіном сталінізму.

 

Вони дозволяють плювати на національні святині і я не можу мовчати! Я завжди всіма силами захищатиму все українське. І закликаю всіх патріотів діяти так само. Патріотизм і повага до державних символів запорука розвитку України.  Скажімо, в США національний прапор ви зустрінете фактично в кожній оселі, в усіх кафе та ресторанах. Шкода, що ми ще не виросли до такого рівня патріотичної свідомості.

 

Брудні комуняки намагаються перешкодити мені та іншим патріотично налаштованим громадянам. Але ми їх переможемо, бо з нами Бог і Україна!

 

Ваш Олег Ляшко


Кількість переглядів - 969117.06.2011 21:32

Система Orphus Коментарі (6)
Wader | 27.07.2014 22:24Якби всі депутати були такі як Ляшко Алекс | 14.03.2014 01:23Этот придурок претендует на роль аналогичную Жириновского в парламенте России..жалкий психопат, позорный неврастеник. Интеллекта ноль, амбиций море, настолько мезкое существо, что смотреть без презрения и отвращения невозможно...что там у него в семье случилось, почему он таким вырос? ну а самое главное - как люди его избрали, неужели украинцы все такие? вот в чем трагедия народа-в выборе лидеров, достойных самих себя. С такими и воевать не нужно-сами себя выгрызут .... Олег Іванович | 11.02.2012 10:14Шановний депутате!Ніодному твоєму слову не вірить український народ,не
надривайся!Ти така сама наволоч,як всі твої колеги,і немає значення ваш
колір червоний чи голубий.Щиро чекаю,що ви зникнете з нашого життя!
Рондо | 18.06.2011 16:09Ляшку,Ляшку, а ти казав колись шо у Раду пішов ради ляшок Тимошенчихи, а тепер тебе, меснику затятий, цікавить горло комуняки Мартинюка ! І , патрійоте затятий, серця західукр піпелу ! А з головою, з головю, що робити Ляшку ? кому вона понадабілась ? Пуцер | 18.06.2011 12:46ОлежкО, ти ростеш в маїх глазах!! Jozef | 18.06.2011 12:41Звичайно,можна лише подякувати за таку позицію у житті,але щось я
раніше не чув,щоб Ляшко займав би чітку проукораїнську
позицію.Думаю,що це піар перед черговими виборами в Раду.А слова
"комуняки" "наш символ і гордість" щоб "завести" галицького
обивателя.Але все одно дякую хоч і жаль.що цей Олєжик втік від вкрай
знахабнілого комуняки царькова в якого
дєди і прадєди ваєвалі.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах