Майданс неодобрямс


 

 

Майдан сьогодні річ не ефективна. Ось збереться люд – добрий, щирий, чесний, патріотичний й прогресивний – на Майдані Незалежності, Хрещатику, Софіївській… Й знову висуне  правильні, актуальні вимоги, правильніші і більш безкомпромісні навіть, аніж тези Саакашвілі і Дерев’янка, до влади.

І що далі ? Порошенко – не Янукович. Він – хитрий, він, як гуманний лев з опущеною гривою,  вийде до людей на Майдан, перетерпить п’ять хвилин свисту й вигуків «ганьба», не ухилиться від яйця й не втратить свідомість, щоб перепуджений Юрась Луценко навперебій з вірною, рішучою дружиною кинулися враз штучне дихання робити в усі солодким мащені отвори кума. Ні, цього не буде.

Він стоїчно вислухає, гучно погодиться з усім, чого хоче Народ, і скаже: ок, нема базара, любі браття,  я теж так думаю, це опозиція… – це вона  інакше думає, особливо Вона. Хочете антикорупційний суд ? Буде вам, діточки мої. Хочете злочинців-корупціонерів за ґратами ? Посадимо Розенблата, Полякова, треба буде – поставимо на вівтар козлів навіть самого ділягу Грановського й ще більшого спритника Гладковського, колишніх френдів моїх та й ваших, за котрими я з вами не догледів – спільна помилка наша.

Всіх, кого скажете, українці  ! Що ще повеліваєте мені вчинити, мій монарший демосе ? Послати МВФ ? Послали раз, тобто, відклали, пошлемо й не раз, й не два. Послати сина в АТО ? Звіздуй бігом, ти ше тут !? Ціни високі в магазинах і квартплати, нема зарплати ?? По-перше, винен Яценюк, по-друге – трохи Володя Гройсман, по-третє крапельку Рінат, знаєте аткого-гадкого ? І це ми виправимо – разом усі !!! Скажемо їм разом: Ганьба ! Ганьба ! Ганьба ! І по-не-слосссь вітром в поле ген-ген…

І якщо у натовпі він десь заприміть бульдозер і Корчинського, то напевно скочить на нього вдруге. А якщо дістане в голову, як депутат Береза на стадіоні в Дніпрі, то тільки від підставних пацанчиків, які зроблять йому реноме ще й страждальця від тутішок, що проплатою від всяких там Мішок. А ми йдемо в Європу – такого робити не можна.

Моє утрирування тільки частково називається утрируванням, адже напевно Банкова розглядає всі сценарії і готується всерйоз й надовго об’явити: Петро I – не Віктор II. «Ніхто не постраждає з протестувальників, окрім Нього – найбільшого незгідного, а якщо Він-таки постраждає – то й всім нам, українцям, хана, кранти, бо в нас іде війна.» Таким куцим робом підтягується рейтинг і за вуха другий термін Петра «Другого».

Тому кращим сценарієм, ніж президентські й парламентські вибори, не знайти і не винайти. Навіть, можливо, дочасні. Вибори, вибори,  час до виборів ще залишається (яким нехтує влада) , щоб народ нарешті остаточно збагнув, кого і що він вибрав одного травневого дня 2014 і осіннього того самого від Р.Х. 


Кількість переглядів - 1361125.10.2017 19:33

Система Orphus Коментарі (2)
НИК | 30.10.2017 22:14Дав 26.10.2017 19:52 а вони?
Розумних відсилаю до статі "старший научный сотрудник The Atlantic Council, содиректор программы "Украина в Европе" Адриан Каратницкий, КОЛИШНИЙ дир-р ФОНД «СПАДЩИНА. Издание "ГОРДОН" пару день тому «с разрешения The Atlantic Council публикует перевод статьи без сокращений.» "Основной момент заключается в следующем: тактика, подходящая для мобилизации против авторитарного правительства, стреляющего по протестующим, должна принципиально отличаться от тактики борьбы с медленно работающим, но преимущественно реформаторским парламентом и правительством, которые за последние месяцы провели..." далі не буду цитувати наших єдиних союзників. Лиш зверну Вашу увагу на то що ВОНИ парламент і Уряд трохи хвалёт, а про портрет-ПУ -мовчёт. Се значит нам, що вибори ВРУ будут веснов-2020, а ПУ може і ранче, як Портрет буде не чемний. Тому і Юля та генерали сидёт тихо, а Міхо лиш Таран. Але СКОРО жити стане легше і вОйна скінчитсі скоро.
НИК | 29.10.2017 15:58Розумних відсилаю до статі "старший научный сотрудник The Atlantic Council, содиректор программы "Украина в Европе" Адриан Каратницкий, КОЛИШНИЙ дир-р ФОНД «СПАДЩИНА. Издание "ГОРДОН" пару день тому «с разрешения The Atlantic Council публикует перевод статьи без сокращений.» "Основной момент заключается в следующем: тактика, подходящая для мобилизации против авторитарного правительства, стреляющего по протестующим, должна принципиально отличаться от тактики борьбы с медленно работающим, но преимущественно реформаторским парламентом и правительством, которые за последние месяцы провели..." далі не буду цитувати наших єдиних союзників. Лиш зверну Вашу увагу на то що ВОНИ парламент і Уряд трохи хвалёт, а про портрет-ПУ -мовчёт. Се знчачит нам що вибори ВРУ будут веснов-2020, а ПУ може і ранче, як Портрет буде не чемний. Тому і Юля та генерали сидёт тихо, а Міхо лиш Таран. Але жити стане легше і вОйна скінчитсі скоро.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах