Все сподівання на мусульман. Їм дістанеться Лавра, якщо вона настільки не потрібна християнам


 

Московська "патріархія" була створена сталіним у 1943 році для зовнішньополітичних потреб, бо американським християнам було важко пояснити чому вони мають підтримувати безбожних більшоиків, а не німців, які дозволили відновлення церков на окупованих ними територіях.

Згодом з'ясувалося, що московська "церква" - зручне прикриття для розвідувальної діяльності та добре слугує для знищення решток християнства в середині ссср.

Нині нічого не змінилося. Українською резидентурою московської "церкви" керує боєць бізнес-спецназу кремля новінський. У четвер він посилає свою "церковну" вату тиснути на Верховну Раду, демонструвати протест проти прийняття антиватних законів.

СБУ заклопотане захистом магазинів "Рошен", тому не має часу протидіяти УПЦ МП - найбільш розгалудженій розвідувально-пропагандистській московській мережі в Україні. Проте, чому не атакує Київська Патріархія? Чому сплять грекокатолики?

Все сподівання на мусульман. Їм дістанеться Лавра, якщо вона настільки не потрібна християнам, що вони так довго терплять там московських сатаністів.


Кількість переглядів - 853516.05.2017 14:59

Система Orphus Коментарі (1)
греко-католик | 25.05.2017 21:27Духовні чада бісскупа новінського є мабуть в усіх віросповідних
організаціях в Україні. А з іншої сторони греко-католикам
потрібні найперше душі вірних МП, а не їх храми (часто
побудовані греко-католиками)

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах