за Фіделя


 

Браття, вчора я написав за Фіделя зокрема таке:

Після розвалу СРСР Куба безкоштовно приймала на лікування тисячі українських дітей хворих на лейкемію та інші форми раку. Багато з них вижили лише завдяки цьому. В Тарара унікальний мікроклімат та властивості океанської води, які сприяють лікуванню деяких хвороб. Також кубинська медицина в кількох спеціальностях перевершує нашу. 
Не знаю, чи продовжилося це кубинське благодіяння після того, як Президент Ющенко, щоб сподобатися американцям, заявив, що Фідель негідник. 
Браття, не будьте, як Ющенко, будьте, як Фідель.

Ваша реакція мене засмутила. Тому змушений дати вам настанову:

1. Якщо хтось зробив вам, або вашому народу добра на грам майте вдячності на тонну. Тим паче Фідель є лівим і не є католиком, отже ніщо не спонукало його до добра.

2. Кажуть: сталін теж любив дітей, совєти теж когось лікували безкоштовно. Сталін і совєти вбили мільйони українців, принизили всіх, хто вижив, а полікували кількох дітей. Фідель нікому з нас навіть не наступив на ногу.

3. Кажуть: треба плюватися на труп Фіделя, бо він ображав кубинців. От кубинці хай плюються. Вам навіщо приєднуватися? Із солідарності з трудящими Латинської Америки? Навіщо вам реалізовувати гасла Фіделя?

Окрім того, що ВИ знаєте за кубінців, за Кубу, за ситуацію? Від чого саме їм було б краще і що таке "краще" в їхньому уявленні? Ви лаєте Фіделя не знаючи нічого. Може він значно гірший, для кубинців, ніж ви гадаєте, а може вони поставлять йому золотий пам'ятник й доскону молитимуться на нього.

Засуджуйте людину, яка вам чи вашому народу безпосередньо не зашкодила, лише достеменно і глибоко знаючи її та її обставини. Інакше в пеклі вам даватимуть лизати розпечену пательню (я знаю, бо маю там надійні джерела).

4. Кажуть: Фідель був диктатором. А хіба він підпадав під заборону на цю професію? Багато великих були диктаторами. Багато малих мріють стати диктаторами (щонайменше половина українців). Було багато поганих диктаторів, але не більше, ніж поганих офіціантів. Чому ми попускаємо офіціантам й шлемо прокльони диктаторам? Давайте краще спочатку знищимо офіціантів! Гітлер малював акварелі, але навіть в Німеччині не арештовують вуличних митців, як нацистів (як на мене, дарма!).

5. Кажуть: багато кубинців втекло з Куби. А скільки латишів виїхало з Латвії?
Я б не хотів бути кубинцем при Фіделі. Мабуть теж би втік. Проте, я і з Франції Наполеона певне втік би, хоча Наполеон - слава Франції. Поза сумнівом, Куба увірвалася в світову історію завдяки Фіделю. У кубинців погані кухні, але є місце в історії. У багатьох кухні добрі, але історичної ролі нема. 
Я, звісно, за кухні.

6. На жаль, світ жорстокий і не справедливий. Важить лише масштаб особистості (переконання забуваються, злочини, на жаль теж). Мене самого це часто дратує, проте, життя - це шлях втрат і розчарувань. Для дрібних людців, таких, як ми з вами, браття й сестри. Світ належить фіделям. Масштабний був дядько. Прикро, що народився на Кубі, а не хоча б у США.


Кількість переглядів - 176527.11.2016 17:53

Система Orphus Коментарі (2)
Сирко | 09.12.2016 09:38.....федя костров-это кубинский моторола.....не выдумывайте
всякую хрэнь...
петро чєткій | 07.12.2016 01:11СИЛА ДУХА
Выдержать 55 летнюю блокаду, не отказаться от своей идеологии и смахнуть с плеча руку президента США, впервые за последние 88 лет приехавшего на Кубу - это Достойно!!!

Кастро не прогнулся в символическом жесте, хотя на кону стоит очень и очень многое. Но, на Кубе прекрасно понимают, что нематериальный капитал важнее материального.
Потому они и выстояли.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах