У МІЖПІРАМІДДІ


Існує смілива, звісно, не всіма прийнята, ба навіть неприйнятна,  неемпірична думка, що все і скрізь в світі – піраміда, і весь власне світ являє собою ніщо інше як суцільну  піраміду, або принаймні побудований на піраміді. Як доказ – емпіричний – апологети пірамідальності охоче наводять здебільш негативні ті чи інші факти, що мали, волею випадку чи закономірності, місце в світі, або конфігурація яких до болі  нагадує їм  пресловуту пірамідку. Зокрема,  парад пірамідальних  очолюють, мабуть, нашумілі фінансові піраміди, дітища Мейдоффа, Мавроді, а ще раніше  Чарльза Пінцо та Джона Лоу. Зенітна діяльність останнього, між іншим, датована ще 1720 роком, і замалим не призвела до нищівної економічної катастрофи всю монаршу Францію регента герцога Орлеанського. Ці імена, ясна річ, лишень масивні краплі в морі, а море, вірогідніше – океан, окрім міріад крапель лише назовні, складається ще й з несумірних крапель – підводних…, що силою страшенного тиску стримують  шлях на дно не мірно знаттєлюбних.   Дно, як і Океан, живиться краплями, воно мусить ними живитися, дно покликане берегти вічну таємницю, до неї не вдасться підпливти, торкнутися жодному підводнику, жодній субмарині – краплини елементарно розірвуть на елементарні частинки. Плавати рекомендовано поверхнею, а коли вже й ниряти, то з метою самозбереження слід резонно потурбуватися про кисневі балони, - а вони містять, як відомо, різну величину часу, спроможного утримати любителів неглибокого дайвінгу під водою, проте – о, невблаганний і жорстокий ти, фатуме! – все ж змусить «щасливчиків», якби вони не опиралися тому, (хто здатен всерйоз опиратися всемогутній Стихії ?) виринути назовні…,  і ніякими вмовляннями  не дасть  дістатись Дна. Нізащо.  Титанічно старанно наївні, марновірні   і марнославні, у своїй жадобі (жадібності)  знань , навипередки диким агоном і нерідко агонією скачуть та занурюються у води здійсненного і нездійсненного – за їх зразком і за їх плодами (чи зернями…) потім  часто-густо випадає навіть цілі ідеології, глобальний світогляд вибудувати, щоб укріпити свій човен за рахунок системи суші з мріями колись-таки про найдосконалішу, всюдисущу  всесильну Субмарину. «Остання Субмарина», якщо вона прийде.., якими новаціями вона повинна володіти, якими знаннями повинні володіти її моряки та капітан, щоб  дістатись того заповітного Дна ? Знання ці – не іграшки, вони погублять не лише викінчений Підводний Човен, але й сушу з її непутящими заселеннями, остров’янами, щось напосідливо нашіптує, правобіч чи лівобіч ?  Чи може в центрі ?..    З центру ?..

                                                                                                                         

В Атлантичному океані, зовсім неподалік від культового бермудського трикутника, є дані, що глибочіє нібито Піраміда Атлантів, вік якої, боязно впівголоса, оцінює ряд експертів – всього 50 з лишком літ !!!? Та щось неустанно твердить, що цифра ця явно повинна збагатитись – і не лише, так би мовити, лінією вперед…  А втім світ би виглядав надто однобоким – себто, несправедливим, неправомірним, – якби винятково зосереджував Піраміду на Дні Атлантики – а є ще ж – і стовідсотково сьогочасні – , до прикладу, піраміди Голода в Росії – так звані енергетичні піраміди; і в Китаї водяться ці архітектури, і в Казахстані… Ну, звісно, не можна не згадати про піраміди Єгипту та Латинської Америки, древність яких, гадаю, ні в кого не викликає сумнівів; Лувр, як відомо, також піраміда. Але ці піраміди, зауважите, не під водою, як імовірних атлантів. Та Біблія та міфології світу переконують, що багато що у древньому світі теж знаходилося поза водою, до великого потопу. Чи не тим-то воно і манило ветхих людей ? І тільки підводність матерії манить дужче – бо воно не настільки небезпечне як те, доступне, чи, все ж таки, навпаки ?   

 

Хай там як, а піраміда, на щастя, бачилась і бачиться й іншим людям, й іншим зором, то зблизька, то здалеку, то багатоманітною, то геть анти -  варіабельною.  «На перший погляд піраміда, як геометрична фігура, доволі безхитрісна річ, та це лише на перший погляд, та й тільки якщо цей в основі багатокутник  розглядати виключно в площині філістерської геометрії. Проте відвіку існує ще й поняття сакральної геометрії», наполягають одні адепти, чим, як бачите,  не можуть не  складати когорту тих, що ідейно наближені   до когорти тих, хто будують піраміди тепер чи сконструював за деякими даними близько 12000 років тому. Щоправда, такий погляд це, так би мовити, один із «сантиметрів» тієї   філістерської геометрії, що рвучко претендує на «метр».  Дехто аж докорінно радикальний, зараховує до касти філістерів класиків Демокрита, Евкліда, Евдокса Книдського. Нефілістерська, непобутова геометрія стверджує, що фактор піраміди таки спроможний змінити і час, і простір, геть усі глобальні процеси, за умови перебування всередині піраміди, що іманентно потребує поступу, позаяк це підйом, сходження, і недарма зіккурати в Месопотамії та споруди Майя ступінчасті; що людині вготовано здійнятися справді високо, височенною Пірамідою, і там, побіля верхів'я,  не існує таємного, незборимого Дна, хоч існує вічна Таємниця і Сила; що, а втім,  не кожен здатний пройти путь нагору, через те що  існує двійник Піраміди, і він теж могутній, щоправда не співвідносний з оригіналом, і  Піраміда –двійник – спрямована синусом донизу, перевернута конструкція, і вабить-обіцяє незрівнянно вигіднішу мандрівку низом-вгору.

 

Всесвіт – біпіраміда, що не стикається своїми полярними основами, залишаючи нам простір та головне – час, в міжпірамідді, лабіринти вибору, і третьої дороги не існує, попри те, що існує трійний сектор Кола. Марно силкуватися стикнути, зліпити основи чи проникнути в зону один одного – Ідеальному Шлюбу все одно не бути,  ілюзорна примарність, що апелює до Вселенської Гармонії, Лівого та Правого Всевидячих Очей – монізм Буття не подолати дуалізмом, ніяк – є тільки істинне Золоте Січення Піраміди, і воно не ділиться, а множиться, і десь воно між сім та вісім насправді, між сим та всім, йому противага – максимум що, блякла Позолота, а той взагалі Фальшивка.  Немає єдності між Світлом та Темінню, коли Полуда-Майя спадає, гасне.                                                                                                                      

 

Біпіраміда Універсуму, Всесвіту це Ромб за своєю суттю. Символічно ромб виражає вмістилище і Прадавню Єву, він (ромб) чекає різнорідного наповнення, від основи до вершечку. Там на нас чекають могутні Пірамідіони, різнорідні, і щасливо мудрі ті, хто за все возвеличує і встиг щиросердо возвеличити у Міжпірамідді Сутого АРХІТЕКТОРА.  І вже Дно Океану відтак не лякає і не загрожує погибеллю. АБСОЛЮТНО.


Кількість переглядів - 505413.05.2011 09:43

Система Orphus Коментарі (1)
Інтєлігєнт | 20.05.2011 12:02 Не загрожує, кажеш... може тобі і твоїм, посвяченим,і ні...

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах