Ми таки в МАТРИЦІ!


Якщо ви боїтеся складних текстів, то відмовтеся від читання цієї статті і перегорніть сторінку, а ще краще – включіть черговий сопливий телесеріял, віртуал Шустера, або щось нудно-дебілкувате в стилі “Дому-2”. Але не читайте це!

 

...Якщо ви залишилися, то будемо вважати вас рафінованим інтелектуалом, здатним осягнути курс фізики за сьомий клас української школи. Тому, без образ, - шкодувати ваших мозкових звивин не будемо...

 

Спостерігач не буває пасивним

 

Батько квантової механіки Макс Планк в 1944 році в певній розгубленості від неймовірної поведінки мікрочастинок матерї, до яких доділилася-доаналізувалася тогочасна фізика, сказав: “Матерія виникає і існує тільки під дією сили, за якою вбачається певний Свідомий Розум, який насправді і є Матрицею всього сущого...”

Вже тоді фізики спостерігали нібито неймовірні для “правовірного матеріаліста” речі. Виявилося, що елементарні частинки (електрони і йому подібні) здатні змінювати свою сутність при наявності спостерігача.

Найпростіший приклад (напрягаємо звивини!): Якщо електрон випустити в напрямку перешкоди, яка має один отвір, то він пролетить цей отвір і зафіксується на екрані саме як ЧАСТИНКА. Якщо ж електрон випустити в напрямку перешкоди з двома близькими один до одного отворами, то він (той самий електрон) опиниться ОДНОЧАСНО в обох отворах, але вже не як частинка, а як фотон, що має хвилеву природу і зафіксується на виході саме у вигляді хвилевої енергії. Запитання яке не на жарт схвилювало фізиків: як може електрон наперед ЗНАТИ про те, скільки отворів є в подальшій перешкоді в другому випадку, щоб змінити свою природу і опинитися в різних місцях одночасно? Електрон, звичайно, знати цього не може. Але це знає СПОСЕРІГАЧ – фізик, що проводить дослід. Отже, зробили висновок незашорені в класику фізики, наші розум, інтелект, візуалізація і очікування, здатні змінювати реальність!

 

Голограма як алегорія

 

Голограма була винайдена в 60-ті роки ХХ століття. Голограма – це тримірне зображення, яке виникає за рахунок інтерференції монохромних лазерних світлових хвиль, відображених від “носія” голограми – пластинки, яка освітлена звичайним світлом, виглядає як набір кіл, плям, цяток різного кольору та інтенсивності. Цікава властивість голограми є в тому, що якщо пластинку поділити, скажімо на четверо, то кожна її частина, підсвічена лазером, видасть те саме повне (а не четверть первинного) тримірне зображення (в наших реальних умовах трохи гіршої якості – розмите і з меншою “різкістю”, в ідеалі ж абсолюьно аналогічне). Подальший поділ – той самий ефект. І, в ідеалі, так до безкінечності – кожна найдрібніша частинка голограми несе інформацію про зображення в цілому. 

Фактично голограма це модель і підтвердження вчення давньоєгипетського Гермеса Тричі Великого щодо того, що кожна найдрібніша частинка Всесвіту несе повну інформацію про Світ в цілому. І кожна частинка Всесвіту, наділена розумом, (включно із Людиною) перманентно "Творить Світ".

 

Виходячи з цього, деякі дослідники зробили висновок, що ми здатні самі творити свою долю, як на індивідуальному, так і на колективному рівнях. З безкінечної кількості можливих варіантів майбутнього ми здатні візуалізувати з міріад потенційних можливостей бажаний сценарій. Усвідомивши це, в світі з’являються організації подібні до так званої Планетарної Комісії – об’єднання мільйонів людей, які вірять, що ми безперевно самі формуємо нашу майбутню фізичну реальність колективними діями та думками. Вони, зокрема, щороку проводять одну годину с 24:00 до 01:00 по Гринвічу 31 грудня в молитві і медитації, що спрямовані на встановлення миру. А Новий Рік насувається...


Кількість переглядів - 517829.10.2010 00:39

Система Orphus Коментарі (8)
Ігор | 04.11.2010 16:31Молодець Олеже! Хотілося б почути ще про частотно-духовний перехід, що нещодавно відбувся, або відбудеться в околі 2010 року. Хвізику | 03.11.2010 12:07Жаба вдавила? Колись у твоїх батьків не вистачило грошей дати тобі пристойну освіту? хвізик | 03.11.2010 07:17Передбачаю долю цього опусу в тому отворі, який створений колективною думкою сантехніків. ;) Sana | 01.11.2010 15:43Як на мене насмішкуваті тексти гостіше сприймаються, тому це класно "будити" свідомість ... навіть такими методами.
Можливо саме тоді якомога більше людей щороку проводитимуть одну годину з 24:00 до 01:00 по Гринвічу 31 грудня в молитві і медитації, які спрямовані на встановлення миру. Дякую.
Зіновій Бо | 30.10.2010 00:12Від Зіновія Бойчука для Олега Головенського.Хвилююсь за тебе
шо так сміливо висловлюешся про "лисих чуваків"!
Розумник | 29.10.2010 22:32Прості істини,що не кожному дано зрозуміти суть...
Не можеш - не напрягайся!
Це існуватиме і без нас.
Автору - респект!
напрягнуто | 29.10.2010 12:17а ти не напрягайся! напрягший | 29.10.2010 11:32Текст цікавий, але постійне звертання до читачів, як до ідіотів, напрягає.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Топки камины характеристики топки.