Необхідні концтабори для "легіонерів сатани"


Мене радує те, що питання політичної люстрації піднімаються все частіше. Українське суспільство потребує очищення. Якби люстрацію провели на початку дев’яностих, як це зробили у Польщі і в Чехії, тепер українці не відчували би на своєму карку паразитів-комуняк з їхнім чевоним ганчір’ям «Побєди».

 

Але того не сталося. Тепер ті люди, які писали доноси в КГБ і руйнували церкви, сидять в радах різних рівнів, керують державними установами і ЗМІ, і вчать нас «патріотизму». Вони перешилися на націоналістів, цілуються з тими, кого переслідували за часів сатанинської більшовицької влади (часто-густо за згодою обдурених або куплених патріотів). Але в архівах все є, хоча вони тепер крадуть з архівів газети зі своїми антиукраїнськими статтями-доносами, крадуть документи.

 

На моє переконання люстрація політична має бути доповнена духовною люстрацією. Без духовного виміру політичне очищення не досягне своєї мети. Тому що найгірші злочини проти України і українців робилися в царині Духу.

 

Та пекельна руйнівна сила, яку сатаніти випустили на свободу у 1917 році, ставила собі за мету поневолення душ. І в тому їй допомагали добровільні «помічники», різні наймити. Вони займали посади в сфері освіти, культури, у творчих союзах, в редакціях газет, були заслані до церковного світу. Якщо ми не виведемо на чисту воду цих «солдатів диявола», то вічно матимемо за спиною «п’яту колону» людей, які носять пишні вишиванки, теревенять про Духовність і Українство, а в душі люто ненавидять все українське. Саме ця «п’ята колона» не дала українцям скористатися з перемоги у 2004 році. Саме вони зомбували Ющенка і перетворювали на сміх всі спроби справжніх українців зробити Україну українською.

 

Головною ознакою антиукраїнських наймитів сатани було й тепер є намагання добре влаштуватися у житті, оточити себе комфортом, дорогими речами, пошаною від залежних людей (підлеглих і підлабузників). Вони народжувалися й в селі, але за заслуги перед владою їм швидко й безкоштовно надавали квартири у містах. Тепер саме в містах сконцентрована духовна «п’ята колона». Село більш чисте, бо там залишилися ті, хто не хотів продаватися та їхні діти.

 

Українці мають почати очищення українських міст від антиукраїнської духовної «п’ятої колони». І в цій справі нас не повинні вводити в облуду «патріотичні» слова і гасла, якими маскуються наймити сатани. В місто мають прийти свіжі сили з села, зайняти провідні посади, відкинути міські збочення і спокуси. А ті покоління, які «зіпсуті містом»,  сексуальною розпустою та збоченнями, підігрітими так званими енергетичними напоями, мають бути ретельно просіяні через духовну люстрацію і зерна мають бути нарешті відокремлені від полови.

 

Треба вже тепер утворити громадські комісії з духовної люстрації. До комісії мають увійти перевірені українці, які є українцями з діда-прадіда і відчувають Україну всім своїм серцем. Вони мають перевірити всі публікації 1944-1991 років у сатанинській пресі, наприклад у «Прикарпатській правді» тих часів. Знайти авторів статей і публікацій, де прославлялися чекістськи кати і де лилися бруд і брехня на українських Лицарів Духу (воїнів УПА, героїв духовного спротиву).

 

Я сама була в архіві і читала ті публікації. Це жах! Які прокляття проти бандерівців залишили вони на сторінках газет! Які брудні смердючі сліди зради! Тепер ці люди «поважані», вони начальники і «провідники», депутати, і мають ще нахабство виступати на мітингах і зборах перед громадою. Дивує, що це все досі перебуває під спудом. Певно грішні прикривають грішних.

 

Треба згадати їхні виступи на партійних зборах, підняти документи про переслідування УГКЦ. Треба почати з тих, хто публічно засвітився як наймит сатанітів. Наші однодумці зараз не при владі, тому ми не зможемо відразу ізолювати цих перешиванців і судити їх. Але вони вже тепер мають знати, що комісія працює і мають боятися. Ми повинні знищити їх через їхній власний страх. Вони не будуть спати, згадуючи свої гріхи, вони не матимуть спокою і вже тим отримають частину покарання за все. А ще ми цим покажемо ворогові, що українці мають довгу й міцну пам’ять. Що українці нічого не забувають й нікого не бояться. Що кожний, найменший і найзамаскованіший, прояв антиукраїнської діяльності в царині Духу буде гарантовано знайдено, занотовано і свого часу згадано замаскованому ворогові. А той час неминуче прийде.

 

А для найбільш активних «легіонерів сатани», різного роду «постмодерністів» варто б зробити своєрідний концтабір – огородити кілометр території десь подалі від населених пунктів, огородити триметровим парканом зверху з колючим дротом, стерилізувати всіх їхніх «тьолок» щоб не плодилася ця нечисть, і хай бісяться – проводять свої «мистецькі» акції, «фестивалі» і псевдолітературні читання.

 

Іншу таку зону можна зробити для кагебитсів-сталіністів-енкаведитсів….

 

Маємо бути наполегливими!


Кількість переглядів - 1368715.04.2011 12:11

Система Orphus Коментарі (21)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>
Груня | 24.07.2011 17:45Авторко, у вас в кімнаті на стіні портрет Гітлера не висить? neupes | 15.07.2011 17:01"Господи, каких же сук плодит ваша гуцульская земля."

Не обижайте гуцулов. Они не при чем. Это галицкие рагули.
Киев | 15.07.2011 15:21Господи, каких же сук плодит ваша гуцульская земля. Неужели результат инцеста высоко на полоныных? Ну не может быть женщина (медсестра, сестра милосердия!) такой тварью. Если все западенцы такие, то, конечно, открестишься быть украинцем. И мову возненавидишь, и вышиванки, и песни. Даже если когда-то очень-очень любил. Звери просто. 700 | 10.07.2011 23:46Браво пані Варців! Бачте, як шаленіють "легіонери" - точнісінько, як п. Климов дослідив!

Я написав до редакції прохання передати Вам мою Email-адресу - було б приємно поспілкуватися.

Успіху!
xara | 08.07.2011 08:44Выдаёт потаённые мысли всех нацюков. Всех городских - в лагеря. Всех
гуцулов - в города в квартиры "москалив".
:) | 08.07.2011 03:27http://www.gazeta-nd.com.ua/i/ci/119116405046ffb892770c6.jpg

Павлычко, Драч, Яворивськый.

И она верит в ей написанное! :) Это уникальный экземпляр сумашедшей аборигенки!
Микола Писів | 08.07.2011 00:04Тупая pdизда мао | 07.07.2011 21:18да у нее на репе йододифицит написан-а воно туда ж ...умничает
да ты молится должна.овца.советской власти .что не на дурке
сидишь,а выжила в детсаду...
Руслан | 07.07.2011 19:57Що то було? Концтабори, стерелiзувати. Панi Гiмлер не взнав Вас в гримi Кіт | 21.04.2011 16:36Думаю, ніякої Мар"яни немає,це чергові маразми Єшкілєва з Головенським, не ведіться на на вар"ятську пропаганду!!!! vfhz | 20.04.2011 15:55Мар"янко, т..ахатись треба тобі більше. Тоді і про хєрню всіляку будеш менше думати... Ivan | 19.04.2011 23:02Тішить одне, писанина п.Мар'яни вже не викликає такого ажіотажу серед читачів "Фіртки".. а, відтак, є надія, що цей "потік хворої підсвідомості" припинеться в рамках достойного вцілому сайту. Ігор | 19.04.2011 17:52Пані Мар'яно, гадєчий клубок заворушився, а це значить, що Ви сказали правду. Все добре, станіславські вуличні ліхтарі в очікуванні... *** | 18.04.2011 14:32Про концтабори — це від емоцій, а люстрація потрібно, 100% ввв | 18.04.2011 10:53ССука, жжош! зразу згадалося "ані заполанілі всю планєту..." Угу | 16.04.2011 21:49Ага...) пупс | 15.04.2011 23:28маряно, а ти можеш ім в шпиталі пургену підсипляти до каші!!!!!! Любарт | 15.04.2011 13:27З появою Мар'яни на Фіртці я одразу відчув до неї нестримний
сексуальний потяг. Дивлюся на її світлинку і думаю -
поставив я б її до підвіконничка і сумлінно б відлюбив :).
Мар'янко, я Тебе хочу!
Пуцер | 15.04.2011 12:56Умнічка!:)
Ти була в архівах, читала?.. Прізвища в студію!Чи тобі страшно щось конкретне озвучувати?
пс:Найди собі хлопа.
Патріот | 15.04.2011 12:21Мар'янцю, я вже за тобов скучив..... думав шо ти десь в Португалію виїхала на заробітки.......
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах
Шины toyo.