Про будівництво державного телебачення в Івано-Франківську


Хочу звернути увагу ще на одну подію.

 

 З ініціативою  про створення сучасного радіотелевізійного комплексу до обласних та міських чиновників  звернувся генеральний директор ОДТРК Іван Ципердюк. Мовляв Івано-Франківська область є єдиною на теренах України, де немає обласного державного телебачення.  За словами пана Ципердюка, нині  телерадіокомпанія розташована в будівлі, яка відповідає типовому проекту «Будинку радіо» четвертої категорії, зданій в експлуатацію у 1976 році, і є морально застарілою та непридатною для розміщення в ній студії обласного державного телебачення. У зв’язку з цим є потреба в будівництві нової телестудії, яка б відповідала світовим стандартам та була оснащена новим технічним обладнанням. Роботи необхідно провести в комплексі, здійснивши будівництво Івано-Франківської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, оскільки радіотелевізійна вишка є фізично зношеною і часто потребує відновлювальних робіт.     Ці об’єкти доцільно винести за межі центральної частини міста, здійснивши комплекс робіт із пошуку місця їх розташування. Про це йшлося на засіданні колегії обласної державної адміністрації 31 січня 2011 року. Обласні можновладці таку ідею підтримали і видали окреме

 

Розпорядження від 14.02.2011р. № 65"Про будівництво радіотелевізійного комплексу"

    

1.Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради (В.Анушкевичус) вишукати можливість відведення земельної ділянки під будівництво радіотелевізійного комплексу за межами центральної частини міста.

2.Головному управлінню регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації (П.Гречанюк) після відведення земельної ділянки під будівництво комплексу внести пропозиції щодо його будівництва у програму соціально-економічного розвитку області та виступити замовником робіт з проектування та будівництва радіотелевізійного комплексу.

3.Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації Р.Іваницького та Р.Гусака відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Хоча на моє глибоке переконання  ця ідея  потребує фахової експертизи нині діючих приміщень ОДТРК та Івано-Франківського радіотелевізійного передавального центру.  За словами головного інженера РТПЦ Анатолія Орєхова,  сім років тому Дніпропетровська фірма «Промстальконструкція» здійснила чергове техобстеження цієї вежі. Висновок фахівців-вежа повністю відповідає техумовам. Варто зазначити, що площі на яких розташовані ОДТРК та РТПЦ складають близько 2га.  При фаховому підході до цього питання цілком можливим є  реконструкція даних приміщень й добудова нових.     

 

В Україні понад десять років йде мова про роздержавлення  ЗМІ й державного телебачення в тому числі. Вести розмови про будівництво державного телебачення у Івано-Франківську, на мою думку, є дещо запізнілим на років 30.

 

ТЕЛЕРАДІОКУР”ЄР № 1(69) 2011


Кількість переглядів - 1093913.04.2011 12:53

Система Orphus Коментарі (12)
Світлана | 19.04.2011 17:21Що правда, то правда. Маємо класичну ситуацію: "Средства у нас есть. У нас ума не хватает" (С) - Кот Матроскин... Тарас | 19.04.2011 16:55Гроші - це ще не все! Якщо маємо в місті 10-15 телеспеціалістів - то добре. З чого будете робити серйозне телебачення? Знову відкривати телешколу для першачків? Дивіться, щоб не вийшло як з балетною студією Пісарєва. Десять діток і одна кобіта з Донецька. А займають вони два поверхи добудови до філармонії. Все суцільна липа. Там може статися і з IF-VT Вася | 18.04.2011 21:57на то коментарі аби пукати словесним ядом і тішити свою
"геніальність"
qwerty | 18.04.2011 20:50Факти і докази, інакше це просто пук у повітря. Uscnm | 18.04.2011 16:58А "заробляв" яким чином? Носив по місцевих ЗМІ гроші від Палійчука, а "відкати" клав у кишеньку? qwerty | 17.04.2011 11:44в той час, коли правельні працювали шестірками у влади, Ципердюк працював день і ніч. Іван гроші заробляв, а не крав, а вас хай тепер жаба задушить Правельний | 16.04.2011 21:44Ципердюк дохріна хоче. Джипа вже купив а до недавна у рваних сандаліях ходив.Він не є журналіст за освітою, але купив посаду. телеглядач | 13.04.2011 23:05а вашій пані олі поставити в колгоспі ім вишиванюка памітник
і най розводит бжоли разом з юшенком. Я сказав добре.
Вася | 13.04.2011 22:40там два гектари, яке телебачення? Вася | 13.04.2011 17:58А може бюджетні гроші краще на пенсії, на дороги, дитсадки, школярам книжки... а не на прославляння влади! ПЭТЯ | 13.04.2011 13:35Ну а чо, якшо гроші дають з державного бюджету (не місцеві), то треба брати. Це ж якась інвестиція в регіон, в розвиток інфраструктури. Відмовлятися було би не правильно. Але людей треба на то діло брати не зіпсованих - ні одного "заслуженого " журналіста! Журналіст | 13.04.2011 13:22В Франківську немає нормального місцевого ТБ. "Галичину" треба закрити нафуй. "З-тя студія" вже не та, ску... скомерціалізувалася наніц. Але хай колотить собі капусту далі. 24-канал - єдине, що відповідає деклараціям. Але скільки там місцевого в ефірі? Меньше години на добу. А області треба би нормальний канал. Туди треба би зібрати молодих мудрих журналістів і технарів і доброго керівника з мисленням протилежним як в пані Олі. Треба пробувати, може щось добре і вийде. Хай буде і державне. Бо реально приватного зараз нічого в ТБ не виникне - дорого і безперспективно щодо окупності. Але от приватні інвестиції в кабельне цифрове ТБ - можливі і колись до того дійде.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Останнє в блогах